fbpx

Грошовий місячний календар на січень: в які дні краще не робити покупок і коли не варто давати в борг

Грошовий місячний календар — найкращий помічник у питаннях, пов’язаних із роботою, витратами та накопиченням коштів. Якщо ви не хочете впасти у фінансову яму в січні, дотримуйтесь порад астрологів.

Якщо ви хочете, щоб за вами слідував фінансовий успіх, намагайтеся переймати корисні фінансові звички успішних людей. У цій сфері не потрібно знову винаходити колесо. Все, що вам необхідно – це дещиця обережності, впевненості та правильний набір знань.

1 січня: перший день року пройде під управлінням спадного Місяця в Стрільці. Астрологи повідомляють, що цього дня краще не робити бездумних покупок і не давати нікому у борг.

2, 3 січня: Молодий Місяць 2 числа пройде в знаку Козерога. Це відносно сприятливий день, особливо для спокійної та розміреної роботи, яка не передбачає різкої зміни обстановки або будь-яких ризиків. Третій день місяця пройде під управлінням Місяця, що росте, в Козерозі. Це небезпечний день для ухвалення важливих фінансових рішень.

4, 5 січня: активний Місяць у Водолії допоможе нам з вирішенням творчих завдань. У ці дні корисно витрачати кошти на захоплення, хобі, пошук нових емоцій.

6, 7 січня: зростання Місяця у водному Знаку Риб – це дні фінансової нестабільності. Гроші краще в ці четвер та п’ятницю не витрачати, особливо якщо справа стосується покупок, які не входять до списку обов’язкових.

8, 9, 10 січня: три дні під заступництвом Овна пройдуть вкрай продуктивно для тих, хто не сидить на місці та знає, чого хоче. Це будуть чудові дні для успішної адаптації до нових умов на роботі та в бізнесі.

11, 12 січня: зростання Місяця в Тельці не дуже сприятливе для фінансової сфери. Замість роботи краще сфокусуватись на відпочинку. Не варто перевтомлюватись у ці дні.

13, 14, 15 січня: сильний і активний Місяць у Близнюках – це найкращі дні для пошуків нової роботи, ведення переговорів, пошуку нових захоплень. Будь-які фінансові справи будуть сперечатися.

16, 17 січня: останні два дні зростаючого Місяця пройдуть під впливом Рака. Це одні з найнесприятливіших днів для фінансової активності. Не витрачайте гроші у цей період.

18, 19, 20 січня: 18 січня пройде Повня у Леві. Цього дня краще не приймати важливих рішень, пов’язаних із роботою та грошима. 19 і 20 січня почнеться спадання Місяця у тому самому Знаку. Це будуть одні з найледачіших днів місяця.

21, 22 січня: спадання Місяця в Діві чудово позначається на фінансовій інтуїції людей. Також у ці дні можна займатися здобуттям нових знань, підвищенням кваліфікації.

23, 24 січня: спадний Місяць у Терезах може зробити людей безвідповідальними і непунктуальними. Багато ділових зустрічей зірвуться.

25, 26 січня: спадання Місяця в Скорпіоні благотворно позначиться на нашому вмінні заробляти гроші. З іншого боку, будуть і мінуси — наприклад, багато людей стануть жадібнішими і непоступливими.

27, 28, 29 січня: старіючий Місяць у Стрільці є якимось фінансовим якорем. Багато людей будуть відчувати проблеми з впевненістю у собі. На цьому фоні можуть виникнути деякі труднощі та фінансові негаразди.

30, 31 січня: поки нічне світило буде спадати в Козерозі, корисно буде не витрачати гроші, а заробляти. Не бійтеся займатися справами, бізнесом та роботою. Не відкладайте на потім те, що зможете зробити в цей період.

You cannot copy content of this page