Грошовий період: знаки Зодіаку, на які чекає багатство під кінець 2021 року

Лев

Спрямують вгору кар’єрними сходами багато Левів. Особливо пощастить тим, хто не звик покладатись на інших. Хочеш зробити правильно – роби сам – саме такий їхній девіз у житті. Наприкінці 2021 року він себе виправдає.

Леви отримають таке бажане та довгоочікуване підвищення. Нова посада додасть відповідальності, а ще серйозно збільшить бюджет, адже заробіток стане відчутно вищим. Як вчинити з багатством, що звалилося на них, Леви вирішили дуже давно.

Схоже, що, крім улюбленої роботи, у них є ще як мінімум одне улюблене захоплення. На нього вони готові витратити гроші, не рахуючи їх.

Терези

Під кінець року серйозно поповнять свою скарбничку Терези. Їм вдасться це зробити, передусім, завдяки підвищенню по службі чи зміні роботи більш високооплачувану. У жодному разі без грошей вони точно не будуть.

Терези зможуть відкладати пристойні суми в скарбничку. Найрозумніше обладнати її в якомусь перевіреному часом банку і регулярно поповнювати, а ось відсотки знімати не варто, нехай кошти збираються на щось справді потрібне.

Стрілець

До кар’єрних висот злетять Стрільці. Відбудеться це завдяки чийомусь заступництву. Хоча варто відзначити, що представники даного знаку і самі все можуть, але, на жаль, нахабніші конкуренти їм увесь час заважали і вели нові посади буквально з-під носа.

По кінець 2021 цього не відбудеться і Стрільці нарешті отримають по заслугах. Приємним бонусом буде підвищення заробітної плати. Для багатьох це буде просто порятунком, адже вони встигли наробити чимало боргів.

Водолій

Розвеселі Водолії отримають несподіване підвищення по службі. Усьому виною їх уважність і прискіпливість у дрібницях. Схоже, на цей раз ці якості зіграють їм на руку, і вони допоможуть уникнути неприємностей роботодавцю.

На вдячність за це Водоліям буде виплачено премію, а також їх підвищать на посаді. От тільки працювати на новому місці слід акуратніше, адже серед колег будуть і ті, хто вважатиме Водоліїв вискочками і всіляко шкодитиме в роботі.