fbpx

Грошовий зорепад. Удача та багатство чекає в 2022 році 4 знака Зодіаку. Точний прогноз від Астролога

Овен

Справжніх кар’єрних успіхів ти досягнеш лише у кінці року. Тим не менш, опускати руки не варто – навпаки, саме час закатати рукави. Саме зараз ти готуватимеш ґрунт для майбутнього добробуту. Особливо вдалим стане період з 11 травня по 28 жовтня, коли планета успіху та процвітання Юпітер гостюватиме у твоєму знаку та подарує тобі нові знання та блискучі осяяння. А ще на тебе чекає серйозна покупка, про яку ти мріяла багато років.

Діва

Сам Всесвіт підштовхуватиме тебе вперед. Планета удачі та багатства Юпітер приверне до тебе захоплюючі пропозиції та нові контракти. Порада зірок: будь сміливішим, забудьте про почуття, що ти чогось не заслуговуєш – ти заслуговуєш! Справа, якою ти займаєшся з любов’ю, відповість тобі тим самим – кар’єра злітає, пристебни ремені.

Стрілець

Прямо зараз тобі варто сісти і скласти докладний план на рік, адже спонтанні дії 2022-го навряд чи призведуть до позитивного результату. Визначитися з основними завданнями і надалі не відступай від наміченого шляху. Вір у себе і прислухайся до інтуїції – тоді точно не помилишся. З травня по жовтень чекай на приємні подарунки від Юпітера: це можуть бути премії, додаткові джерела доходу, великі виграші.

Водолій

Тобі настає воістину золотий час, коли можна максимально реалізувати свої ідеї, таланти та здібності. На початку 2022 року відбулася історична подія – поєднання Сатурна та Юпітера, коли світ вступив у епоху Водолія.

У новому році позитивні моменти посиляться. Ти здобудеш внутрішній стрижень, станеш більш ґрунтовною, відповідальною та рішучою. Це може навіть позначитися на зовнішності – транзити Сатурна завжди роблять нас стрункішими та авторитетнішими в очах інших. Можлива фінансова пропозиція з міжнародної компанії – сміливо погоджуйся.

You cannot copy content of this page