Гучний скандал чи делікатна розмова. Як розлучаються знаки Зодіаку

Овен

Трубить на всі соцмережі. Смакує подробиці конфлікту та посвячує в них усю інтернет-аудиторію. Звинувачує колишнього коханого у розриві.

Себе зводить у ранг святих і запевняє, що спробував усе, аби зберегти шлюб. Довго відновлює нервову систему у психіатра.

Телець

З великим небажанням погоджується на розлучення. Чіпляється за кожну нагоду зберегти шлюб.

Боїться змінювати життя та підлаштовуватися під нову реальність. Ніколи не розлучиться з власної волі.

Близнюки

Тяжиться сімейним життям і сам подасть на розлучення за першої ж нагоди. Гучно грюкне дверима і вирушить у загул.

Не варто намагатися утримувати його дитиною і говорити про совість. Для нього немає нічого дорожчого за особисту свободу.

Рак

Ховає голову в пісок і відмовляється сприймати дійсність. Сім’я для нього – найвища цінність.

Не розуміє, як у здоровому глузді можна відмовитися від найдорожчого. Ніколи не погодиться на розлучення і зробить усе можливе задля збереження видимості щасливого шлюбу.

Лев

Любить поговорити про свою персону. Розлучення – чудова можливість потрапити на перші шпальти газет.

Побіжить на ток-шоу і роздаватиме інтерв’ю кожному з мікрофоном у руці. Буде з насолодою смакувати подробиці розлучення та відчує себе на вершині слави.

Діва

У період розлучення відключає голову і перетворюється на камінь. Діє холоднокровно, розважливо та строго за планом.

Обов’язково вдається до послуг адвоката та вирішує майнові питання через суд. Велика ймовірність, що залишить партнера у злиднях і позбавить його всіх матеріальних цінностей.

Терези

Кожна його дія викликає захоплення та захоплення. Шлюбний процес – не виняток. Спостерігати за його розставанням – нескінченна насолода.

Не затіє скандал і не влаштує негарну сцену. Щоб заговорити про розлучення, запросить чоловіка до ресторану та приголомшить його пропозицією під келих вина.

Скорпіон

Говорити з ним про розлучення у здоровому глузді зможе лише безстрашний герой. Неприємна новина настільки приголомшить, що розлючений знак може не контролювати себе.

Астрологи радять заздалегідь прибрати з дому всі ножі та сховати посуд, адже скандал неминучий. Імовірність пережити розлучення з мінімальними втратами дуже мала.

Стрілець

Розірвання шлюбу – не привід викреслювати людину з життя. Знак з радістю переведе колишнього чоловіка в ранг друзів і продовжить спілкування ні в чому не бувало.

Не бачить жодних складнощів у розлуці. Розлучення для нього – справа життєва.

Козеріг

Поводиться так, ніби слова «розлучення» не існує. Шлюб для нього один раз і на все життя.

Жодні обставини не змусять його розірвати стосунки. У здоровому глузді ніколи не погодиться на офіційне розлучення.

Водолій

Розлучення – ще одна тема для розмови. Приготуйтеся до багатогодинних філософських міркувань про розлучення. Влаштує допит, щоб з’ясувати причини розриву.

Не забуде навести приклад подібні випадки з життя знайомих і світових знаменитостей. Сам процес розлучення пройде досить мирно, без голлівудських пристрастей.

Риби

Не намагайтеся викреслити його зі свого життя. Офіційне розлучення для нього не означає нічого. Знак постійно з’являтиметься на горизонті і нагадуватиме про минулі часи.

Вкрай ретельно поставиться до питання поділу майна. Буде активно боротися за кожну ложку та табуретку.