fbpx

Хлопець був зі звичайної сільської родини, з купою проблем і боргів, і батьки Ксюши, природно, були проти їхніх стосунків. Але дівчина нікого не слухала, і заявила батькам, що за нього виходить заміж

Оксанка була дівчиною видною, багатою. Але не хотіла ні з ким зустрічатися, точніше їй не щастило з хлопцями, в основному, як говорила мама, не з нашого кола.

І ось якось з сусіднього села, на дискотеку, приїхали хлопці, чоловік вісім, відзначали зустріч друга, що прийшов з армії.

Хлопчина, що був в компанії, відразу поклав око на Ксюшу, крутився біля неї весь вечір. Вона теж була нівроку, танцювала з ним, жартувала.

На наступний день він знову приїхав, і після дискотеки, проводив її до будинку. Так поступово у них закрутилося, любов, стосунки.

Ксюша закінчувала інститут, і приїхала до батьків у село на літо, вона не думала, що полюбить так сильно когось, що розставання для неї було нестерпним.

Хлопець був зі звичайної сільської родини, з купою проблем і боргів, і батьки Ксюши, природно, були проти їхніх стосунків. Але дівчина нікого не слухала, і заявила батькам, що за нього виходить заміж.

Дівчина стояла на своєму, і батькам нічого не залишалося, як прийняти вибір дочки. Шикарне весілля зробили, адже вона єдина дочка, улюблениця і розумниця.

Молоді незабаром поїхали в місто, в подаровану квартиру, батьками Ксюши. І життя увійшло в звичайне, буденне русло, як у всіх були скандали, непорозуміння.

Ксюша дуже старалася догодити чоловікові, але він розслабився, довго не міг влаштуватися на роботу, виходив у справах, і міг не відповісти на телефон.

Ксюша закінчила інститут, влаштувалася на гарну роботу, а чоловік міняв роботи одну за одною. Йому було зручно і комфортно, і Ксюші весь час здавалося, що після весілля охололи їхні почуття, і вона вже не так сильно кохає свого молодого чоловіка.

You cannot copy content of this page