fbpx

Хлопець приготував подарунок на День народження своїй коханій і не перевіривши подарував його. Тепер він точно знає, що маму потрібно слухатися

Деякі вважають вітальні листівки безглуздою тратою грошей, а хтось витрачає купу часу і мозкової активності, щоб вибрати найкрасивішу і придумати до неї небанальний підпис.

Хлопець замовив листівку на день народження своєї дівчини, та не став її перевіряти і відразу ж подарував, а дарма

До останнього типу людей і належить Райан Сміт, який на кожен день народження дарує листівку своїй дівчині Лорі. За її словами, щороку хлопець намагається придумати що-небудь таке, але в цей раз він перевершив самого себе.

«Кожен рік він замовляє вечір в якому-небудь місці і пише все це на листівці, а потім відправляє її мені. Останні два роки листівка спізнювалася на день, тому він просто казав, куди ми йдемо. Цього разу він заздалегідь почав хвалитися, яка крута листівка у нього вийшла», – говорить Лора.

В цьому році Райан дійсно постарався і зробив листівку сам (майже).

У парочки накопичилося величезна кількість спільних фотографій, з яких Райан зробив листівку-колллаж на сайті. Хлопець як слід постарався – вибрав шаблон і підібрав ті знімки, які найбільше подобалися Лорі. Але Райан настільки захопився процесом, що зовсім забув замінити те ім’я, яке за замовчуванням використовувалося в шаблоні.

По неуважності Райан забув замінити ім’я на листівці.

Читайте також: Приїхала я з відрядження на день раніше, а вдома якась Катя, в гумових рукавичках і з йоршиком так і завмepла

Все ще можна було б виправити, але не вийшло. Коли листівку доставили Райану (вона знову спізнилася на день), він навіть не став розкривати конверт, а відразу ж подарував його Лорі.

Виявилося, що Райан зовсім забув поміняти ім’я, яке зазначено в шаблоні за замовчуванням. Тому в подарунок Лора отримала листівку з підписом «Зроби сьогоднішній день дивним. З днем народження, Джорджія».

На щастя для Райана, Лора все правильно зрозуміла і як слід посміялася над ситуацією: «У цьому весь він. Він старається з усіх сил, але іноді йому бракує уважності. Райан так радів листівці, і все це було так смішно, що я не можу на нього злитися».

Пізніше Лора дізналася, що мама Райана пропонувала йому перевірити конверт, але він відмовився. Але тепер-то він точно запам’ятає, що маму потрібно слухатися!

Джерело.

You cannot copy content of this page