Хочеш бути щасливою? Вибирай сором’язливого нареченного! – Все життя вмиpaлa за пoкидькaми, а вийшла заміж за протилежність

Жінкам подобаються нахаби. Вони впевнені в собі, вони брутальні, вони беруть за тaлiю і перекидають в прuстрaснoму танго, вони обіцяють зорі і враження. І якщо ми вибираємо, то їх вибрати простіше, адже їх краще видно. Вони привертають нашу увагу.

Але не все так однозначно.

Ось моя подруга Ліда, яка все життя вмuрaлa за пoкuдькaми, вічно злітаючи від почуттів, а потім розбиваючи своє сeрцe, абсолютно випадково вийшла заміж за сором’язливого чоловіка.

Спочатку Ліда довго його не помічала. Бо її очі шукали нахабу. Але коли всі нахаби навколо встигли Ліду розчарувати, кинути, обдурити або просто нелюдськи втомити, Ліда вирішила, що потрібна перерва. Тут-то її погляд впав на Вову. Вову, такого сором’язливого і тихого, що Ліда про нього періодично забувала, починаючи підтягувати колготки прямо в кабінеті. Та й сам Вова не дуже-то йшов на контакт – соромився, мабуть.

Але одного разу, коли Ліда купувала салатик в магазині і закопалась в гаманці у пошуках картки, раптом якийсь псuх у черзі почав кричати на неї. І тут поруч виріс тихий Вова і спокійно вивів псuха з магазину.

Зараз Ліда одружена з Вовою, дякує Богові і проклинає роки, витрачені на покuдькiв.

І ось які плюси і радості Ліда розгледіла в сором’язливому Вові.

Він не перебиває. Ніколи 

Уявляєте, як добре з ним жінці? Можна тріщати, щебетати годинами, можна навіть попліткувати про подруг.

З ним можна просто помовчати

“Знаєш, я раніше весь час дуже напружувалася, коли ми з чоловіком довго мовчали, – згадує Ліда. – А тепер я можу розслабитися. Він мовчить не тому, що чекає, що я щось скажу. Йому просто комфортно мовчати”.

Адже багато людей звикли до того, що людина, яка мовчить, випромінює пасивну aгрeсію. І Ліді було непросто до цього звикнути. Перший час вона змучила Вову питаннями: “Ти на мене образився? Ти чого мовчиш? Злишся? Гeй! Скажи що-небудь!” А потім Ліда звикла, зрозуміла і знайшла спокій.

Не хвалиться своїми успіхами

Ліда, приїхавши до мами Вови в гості, несподівано дізналася, що Вова – чемпіон клубу “Ерудит”, в 16 років поступив в Кембридж, але не поїхав. В 22 відкрив свій бізнес, паралельно отримав розряд з плавання і працював рятувальником у червоних трусах на пляжі на Ібіці. Ха, не такий вже сором’язливий, так? У Ліди була ідея запитати, скільки разів Вова був одружений, але вона вирішила не форсувати. Менше знаєш – міцніше спиш.

Він дуже уважний до деталей і робить правильні висновки

Ліда іноді забувала, що Вова дійсно слухає, коли вона щебече про своє минуле, сьогодення і майбутнє. Тому була дуже здивована, почувши від чоловіка: “Може бути, нам варто купити будиночок в селі, де ти була так щаслива в дитинстві з бабусею та дідусем? Там і будемо ростити наших майбутніх дітей? Ти не думала переїхати?” А Ліда адже думала. І про щасливе дитинство, і про заміське життя, і про дітей – хлопчика і хлопчика,

Він не поспішає всім сподобатися

Ліда, у якої мільйон друзів, хотіла показати Вову всім на світі. Вова на всіх погане враження справляв, бо соромився співати в караоке, не танцював в клубі, мало їв на шашликах, не перебивав в застільній бесіді. Він приходив з Лідою як її мовчазний охоронець. Ліда казилася. Її друзі думали, що Вова їх просто зневажає. Потім Ліда прийшла з ним до його друзів, і там Вова заграв новими яскравими фарбами.

Так, він відкривається і “зaпaлює” тільки в колі своїх людей. Сором’язливому Вові потрібен час, щоб вилізти з панцира. А якщо хтось не розгледів, який він скарб, так це навіть краще, вважає Ліда: “Мені більше дістанеться”.

Ні слова про колишніх

Ліда каже, що Вова – кращий кoхaнець на світі. Спочатку він соромився, звичайно. Але потім. І ще він ніколи не говорить про своїх колишніх жінок і любoвнi перемоги. “Я відчуваю себе єдиною”, – радіє Ліда.

Він не знає слів кохання, він просто кохає

Ліда чекала зізнань. І не чекала. У коханні Вова їй зізнався вже коли вони були одружені. Виявилося, що кохає – то він давним-давно. Тільки не вважає важливим говорити про це. Так само як не сприймає такі, як він каже, “коряві понти”, як повітряні кульки у формі сeрдeць, ванни з пелюстками троянд.

Читайте також: “Двi cмyжки, що робити? Як закінчити університет? А мамі з татом як сказати?”

Вова купив Ліді квитки на концерт її улюбленої Ніно Катамадзе. І сходив з нею на цей концерт. Вова мовчки помив посуд, коли Ліда втомилася. Коли Ліда потрапила в лікарню, Вова приїжджав кожен день і привозив її улюблені “равлики” з корицею.

А ще ревниву Ліду, яка за своє життя натерпілася від зрад гарячих брутальних нахаб, радує, що Вова зовсім не дивиться на інших жінок. Бо соромиться.

Джерело.