Ходячі проблеми: знакі Зодіаку зі складним характером від яких краще триматися подалі у липні

Телець

Коли справа стосується планів на найближче майбутнє, Телець простий як двічі два. Він рідко відмовляється від своїх слів і не любить непослідовності. Все змінюється, якщо мова заходить про мотиви, думки і почуття. В цьому випадку Телець очолює топ найскладніших знаків Зодіаку, оскільки показує тільки верхівку айсберга і нікого не посвячує в те, що насправді діється у нього всередині.

Овен

Той, хто мав справу з Овном може з упевненістю сказати, що з ними не буває просто і зрозуміло. Спілкування з представниками цього знака схоже на спуск по гірській річці. Складними Овнів робить їх неприборкана енергія й імпульсивність. Однак на ділові відносини це правило не поширюється. У роботі вони, як правило, відрізняються старанністю і працьовитістю.

Скорпіон

Скорпіон дуже складний знак Зодіаку і справжня ходяча проблема. Іноді оточуючим незрозуміло, що ним рухає і чого він домагається. Однак, на відміну від Овна, Скорпіон не хаотичний – це природжений стратег, здатний мислити на два кроки вперед, не забуваючи при цьому озиратися назад. Діячи так, він завжди готовий пригадати будь-яку дрібницю або образу, про яку партнер навіть і не згадає.

Рак

Парадокс Рака полягає в тому, що він все життя намагається стати простим, але з цього нічого не виходить. Особистість Раків – справжній листковий пиріг: він без зусиль може згадати всі моменти дитинства, які вплинули на нього в дорослому віці.

Крім того, Раки дуже емпатичні, що теж робить їх досить складними особистостями. Вони не просто співчувають, але проживають історію іншої людини так, що самі в якийсь момент стають нею.