fbpx

Холостяк 8: стало відомо ім’я головного героя проекту (фото)

Телеканал СТБ приступив до роботи над восьмим сезону романтичного реаліті “Холостяк”.

Добре відомий шанувальникам українського шоу-бізнесу, передає stоrinka . Кожна його пісня – це сповідь, неприкрита біль або щастя, надрив і визнання в глибоких почуттях.

“Незважаючи на те, що в кожній пісні він співає про свої переживання, насправді ніхто не знає, що саме відбувається в його душі. Він абсолютно не схожий ні на одного з попередніх наших героїв: він нестандартно мислить, сприймає реальність і приймає рішення, відштовхуючись від суто внутрішніх відчуттів.

Він рідко говорить про своє особисте життя, тому, думаю, брати участь у нашому проекті йому буде ох як непросто доведеться не тільки ділитися особистим, але і прожити три місяці на очах мільйонів глядачів.

Читайте також:Привіт, Яні Соломко: чотири екс-учасниці шоу “Холостяк-7” стали співачками (відео)

Новий Холостяк не приховує, що щодня відчуває підвищений інтерес з боку дівчат, але знайти свою єдину йому дуже складно. Багато в чому завдяки тому, що музика не просто займає більшу частину його життя – вона і є його життя.

“З кожним новим концертом я віддаю всі свої емоції, заново переживаю свої тексти, намагаючись передати людям сенс того, про що співаю. І після концерту я відчуваю себе шалено розчавленим. Це таке відчуття, ніби з тебе висмоктали якусь частину, і її нічим компенсувати.

Але дуже складно передати іншій людині, що твоя робота не закінчується в момент повернення додому; коли ти переступаєш поріг квартири, тобі пусто так, немов ти ще на роботі.

Сподіваюся, серед дівчат, яких я зустріну в проекті, виявиться саме та людина“, – пояснює Холостяк

ДОВІДКА

Рожден Анусі (сценічне ім’я ROZHDEN) – музикант, саунд-продюсер, автор і композитор всіх своїх пісень. Працює у жанрах поп, фанк і соул. Багато пише для колег по сцені.

 

Дата народження – 18.02.1989

Зріст – 183 див.

Вага – 75 кг

Улюблена книга – Джо Бойд Білі Велосипеди.

Улюблений фільм Ванільне небо.

Улюблена страва – борщ.

Улюблене місто – Львів.

Улюблена співачка Ріанна.

You cannot copy content of this page