Холостякам варто задуматись: вчені визначили те, на що ведуться усі дівчата

Холостякам варто задуматись: вчені визначили те, на що ведуться усі дівчата.

Дослідження показало, що 7 з 10 дівчат воліють зустрічатися з тим, хто має iPhone. До цього висновку в ході експерименту прийшла компанія Deсluttr.

Тому всім самотнім користувачам Android варто задуматися над зміною смартфона. І придбати пристрій Apple. Джерело

Серед причин, зокрема, те, що багато хто називає власників iPhone більш вишуканими і досвідченими. Проте інші вважають, що справа в грошах.

У суспільстві досі сильний стереотип щодо того, що у людини з iPhone солідне матеріальне становище. І смартфон в такому випадку сприймається, як якась розкіш.

Дослідження Decluttr було проведено серед 1502 людини. Невідомо, як саме компанія робила вибірку людей. Але було визначено кілька загальних моментів у сприйнятті.

Читайте також: Повний Місяць 17 липня – складний час, коли потрібно бути максимально обережними. Ось що можна і не можна робити в цей день

Для дівчат важливим є рік випуску смартфона. Так, iPhone 10 навіть з розбитим екраном ними сприймається більш позитивно, ніж iPhone 7 в ідеальному стані.

Хлопці ж звертають увагу на стан гаджета. Розбитий або подряпаний смартфон вони сприймають як ознака неохайності і злиднів.