fbpx

Хорошого коханця можна визначити по рукостисканню!

Для того, щоб відчувати себе щасливою в особистому житті жінці потрібно не так вже й мало. Щоб обранець мав добру вдачу, був не дурний, матеріально незалежний і хороший в ліжку. Як це можна визначити при знайомстві?

Якщо скласти враження про зовнішність та інтелектуальні дані людини можна досить швидко, визначити «на око» який він у ліжку досить складно. Можна звернути увагу на його манеру говорити, мову жестів, а також переваги в їжі. Крім того визначити хорошого коханця допоможе рукостискання. У всякому разі в цьому нас запевняють психологи і ceксoлoги з Нью-Йоркського університету, які провели ряд досліджень на цю тему. Отже:

Помірно сильне рукостискання, суха долоня, рельєфна мускулиста рука і добре розвинені плечі говорять про те, що чоловік буде насолоджуватися ceксoм і чекає того ж від партнерки. При цьому в ceксyaльних зв’язках може бути вітряним.

Рука тверда, але рукостискання без натиску – він знає собі ціну і не готовий до випадкових зв’язків. До бойових дій приступить після того, як дізнається вас краще і переконається, що ви йому підходите. Може дотримуватися консервативних поглядів. При цьому уважно ставиться до бажань жінки.

Жopстке швидке рукостискання видає чоловіка не дуже розбірливого в зв’язках. Задоволення партнерки при цьому його не дуже турбує.

Навмисно м’яке і мляве рукостискання демонструє його поблажливе ставлення до жінок, він спочатку бачить y вас «слабкy стать» і не бачить y вас рівну. Ваша думка в будь-яких, в тому числі iнтuмнuх, питаннях швидше за все не буде його цікавити. Він все знає краще.

Читайте також: Чоловіки як птахи, вміють гарно співати, а потім наcpaть і полетіти або ідеал виявився пoкидькoм звичайним, ще й одруженим

Під час рукостискання чоловік злегка схилився до вас – це говорить про його симпатії і бажанні справити враження. Він постарається максимально доставити вам задоволення в ліжку. Але чи будуть ці стосунки тривалими, під питанням.

М’яке і тепле рукостискання і спроба обійняти або доторкнутися до вас другою рукою говорить про бажання справити на вас враження захисника і покровителя. Він може стати хорошим коханцем, винахідливим і готовим до експериментів. При цьому не виключено, що буде мати проблеми з самооцінкою переводити вас пильністю.

Він злегка відвів руку в сторону, а потім радісно простягнув вам? Він готовий прийняти вас в свій колектив, але швидше бачить н вас друга, ніж ceксyaльний об’єкт.

Джерело.

You cannot copy content of this page