Хотіла невістку з великим приданим і зовнішніми даними актриси чи супермоделі. А досі не стала ні свекрухою, ні бабусею…

Коли мама вперше побачила мою дівчину, то не змогла приховати розчарування. Вона чомусь думала, що в неї обов’язково буде невістка з великим приданим і зовнішніми даними актриси чи супермоделі.

Олеся ж була звичайною сільською дівчиною із небагатої сім’ї. Але з нею я почувався щасливим. А от мама після знайомства з моєю коханою наче розум втратила. Спочатку за найменшої нагоди нагадувала мені, що я вартий кращої пари, ніж якась простачка з далекого хутора.

Потім поділилася цим з колегами на роботі, а ті наробили справжню драму: селючка, та точно хоче твою квартиру.

І тоді мама взяла все в свої руки — почала дуже принижувати мою Олесю. Вона спеціально вивідала, де моя кохана працює, і влаштувала там показовий скандал на людях. Останньою краплею терпіння моєї Олесі і остаточним розривом наших стосунків став приїзд мами до Олесених батьків. На цю виставу та показуху дивилося чи не все село. Моя мама обзивала та поливала брудом і кохану, і її родичів. Як я не намагався залагодити ситуацію, після того випадку Олеся, з якою ми уже планували весілля, зникла з мого життя. На прощання сказала, щоби ніколи її не шукав. Мама врешті могла зітхнути з полегшенням — на її дорогоцінну квартиру ніхто не зазіхатиме.

Читайте також: Тепер ми з тобою – дві різні долі, в будинках навпроти.

З того часу минуло десять років. Своїй мамі я досі цього не пробачив. Відносини між нами так і не потеплішали. Після виходу на пенсію вона переїхала в село до сестри. Напевне думала, що якщо житиму один, то швидше знайду собі пару. В мене було багато жінок, проте із жодною з них мені не хотілося створювати сімейний затишок.

У нечастих приїздах мами я бачив, як вона шкодує, що втрутилася у мої стосунки з Олесею. Одного разу навіть просльозилася і зізналася, що вважає той вчинок найбільшим гріхом у житті. А найбільше картає себе за те, що дослухалася до думки своїх колег. Вони ж давно водять онуків до школи і навіть попри сварки в родині, почуваються потрібними у цьому світі, а мама досі не стала ні свекрухою, ні бабусею…Скільки б не шкодувала про зроблене, та минуле не повернути.