Хотіла сільської романтики в стосунках, пішла на побачення. У такому вигляді я ще ніколи не поверталася додому. Тепер не знаю, як бути і що робити

Я живу в 20-ти поверхівці на 19-му поверсі: ліфт, гаряча вода, холодна, плита, всі справи – цивілізація, коротше кажучи. Це я до чого. Познайомилася з хлопцем з села.

Такий симпатичний, сильний, не зіпсований комп’ютерними іграми, інтернетом і всім таким. Відразу уявила його за кермом трактора і як він дрова рубає. Хотіла сільської романтики в стосунках, на ділі вийшло незрозуміло що.

Вирішили зустрітися в місті, він вчиться заочно на ветеринара, приїжджає сесії здає. З самого початку все пішло дивно якось. Сказав, що підійде до мого будинку. Я здивувалася, але погодилася. Просто «біля моєї 20-ти поверхівки» місце не дуже романтичне, м’яко сказати.

Призначити зустріч можна було десь в сквері, на містку, наприклад. А він так відразу «в лоб»: «Підійду до твого під’їзду!»

Словом, романтично грюкнули величезні двері під’їзду, я вийшла. Він дзвонив прямо в квартиру по домофону, тому що з гаджетами ходити не звик. Привіталися, простягає мені якийсь паперовий пакунок, а там червона смородина! Перша думка була: «Він її хоч помив?»

Ну добре, пішли потихеньку від під’їзду, чекала, що скаже щось типу, яка я гарна, а він: «Ти прямо в цьому і будеш гуляти?»

Я, м’яко сказати, спершу не зрозуміла взагалі, до чого це питання. Я в красивій легкій сукні, на підборах, природно, в чому ж ще на побачення йти? Зазвичай хлопці мені квіти дарують, в кафе кличуть.

Читайте також: «Нащо ти в подруги вкрала обручку?»: Люба прокинулася у холодному поту. Вона ж жодній дyші не обмовилася, де знайшла обручку, навіть мамі

А ось до чого запитував: ми з ним в результаті нипали просто по вулицях! Години три! У мене вже боліли ноги. Думала, покличе куди-небудь, посидимо в кафе, але ні, він схоже, не має поняття взагалі, як дівчину здивувати.

Плюс до всього пішов дощ! Я вся промокла по повній, весь макіяж поплив, хоча і водостійкий набі, але на цебри води ж не розрахований.

Проводив до будинку мене, звичайно. У такому вигляді з побачення я ще ніколи не приходила. Тепер не знаю, як бути і що робити, чи продовжувати такі «стосунки».