Хто лідирує в рейтингу найулюбленіших знаків зодіаку? 3 найзакоханіших знаків Зодіаку

Діва

Здається, для Діви прекраснішою закоханості може бути тільки всепоглинаюча закоханість. Цей пристрасний знак, що відноситься до вогненної стихії, знаходиться в постійному пошуку нових емоцій і готовий не роздумуючи віддати серце об’єкту свого кохання.

Втім, ще швидше за Діву здатні охолонути до свого обранця. І останньому треба дуже серйозно постаратися, щоб швидкоплинна закоханість Діви вилилася у щось міцне та усвідомлене.

Скорпіон

Емоційні Скорпіони за дві секунди потрапляють під чужу чарівність — і якщо хтось зумів їх зачарувати, вони закохаються миттєво, і при цьому почуття у них будуть більш ніж серйозні.

Представники цього знаку, будучи дуже чуйними та душевними людьми, цінують затишок, увагу та турботу. Якщо у відносинах присутні всі ці доданки, навряд чи щось може похитнути почуття Скорпіона. Отже, вони закохуються хоч і швидко, але надовго.

Водолій

Закохатися с першого погляду? Легко! Для цього Водоліям достатньо вловити найменші знаки уваги та симпатії. Мрійливі Водолії миттєво малюють у своїй голові ідеальний образ партнера.

«Може, це саме та сама людина?» — гадають вони і великодушно дають своїм шанувальникам шанс. Зовнішність тим часом дуже часто буває оманлива, тому любовне захоплення Водоліїв нерідко згасає так само швидко, як спалахнуло.