fbpx

Хто вам друг за знаком Зодіаку, а кого і близько не слід підпускати

Нерідко ми обираємо собі таких друзів, що рідні та знайомі просто шoковані – настільки дивний союз дуже різних людей. Чому ми іноді на підпускаємо до себе ну просто ідеальних людей? Астрологи пояснюють: у кожного знаку зодіаку є характерні риси, які мають велике значення для дружніх стосунків.

Овен
Овни дружать із Близнюками, Водоліями, Левами і Стрільцями.

Оскільки цей знак належить до стихії Вогню, то в його представників яскраво виражені лідерські якості. Овни запальні й легко ображаються. Це дуже впливає на дружбу. В цілому, вони завжди готові підтримати друга, але іноді можуть зробити неправильний вибір і піти в сторону матеріального, а не духовного.

Телець
Тельці дружать з Рибами, Раками, Дівами і Козерогами.

Це другий знак у списку Зодіаку. Ним керує стихія Землі. За рахунок цього Тельці відомі розвиненими організаторськими здібностями. У них немає поділу між друзями та родиною. Вони відносяться до всіх однаково тепло. До них завжди можна звернутися за порадою і допомогою. Якщо вони з кимось дружать, то не пошкодують нічого для гарного друга.

Близьнюки
Близнюки дружать з Овнами, Левами, Терезами та Водоліями.

Цей знак відноситься до Повітряної стихії. Близнюків хвалять за їхню комунікабельність і за товариський характер. Як правило, у них багато друзів. Вони гарні слухачі і досить гнучкі у спілкуванні, можуть сприймати абсолютно різних людей. Але найбільше вони цінують інтелект, їхні друзі не поступаються їм у цьому.

Рак
Раки дружать з Тельцями, Дівами, Скорпіонами і Рибами.

Читайте також: Який знак Зодіаку ваш запеклий ворог

Як представник Водної стихії, Рак доволі закритий і схильний до рефлексії. Вони можуть підтримувати своїх друзів, але заводити нові знайомства їм дуже важко. Раки будуть завжди вірні й віддані у дружбі, якщо не підривати їхню довіру. Найбільше їм подобається вирішувати проблеми своїх друзів, вони вважають це своїм моральним обов`язком.

Лев
Леви дружать із Близнюками, Терезами, Овнами і Стрільцями.

Досить агресивний знак, оскільки відноситься до стихії Вогню. Леви володіють хорошими організаторськими здібностями і прагнуть бути абсолютними лідерами у всьому. Проте їм непросто здружитися з ким-небудь, хоча вони люблять увагу. Леви дуже чутливі і бояться занадто близько підпускати до себе людей. Вони ретельно вибирають собі друзів, але навіть з ними воліють бути головними.

Діва
Діви дружать з Тельцями, Раками, Скорпіонами і Козерогами.

Типовий представник Земної стихії. Діви злегка таємничі й мають талант стратега. Їх називають «комунікаторами». Діви не дуже впевнені в собі, їм притаманна природна скромність. Найчастіше їм важко подружитися з людьми. Якщо ж вони починають з кимось дружити, то можна не сумніватися, що Діва дасть цінну пораду у важкій ситуації. Плюс до всього вони самі по собі надійні люди.

Терези
Терези дружать з Близнюками, Левами, Стрільцями і Водоліями.

Люди цього знаку належать до стихії Повітря. За характером вони є ідеалістами. Вони не хочуть бути абсолютними лідерами, але прагнуть контролювати все в своєму житті. Терези притягують до себе людей. Вони профі у питаннях консультації інших. Їм легко виявити всі плюси та мінуси ситуації, що склалася. Терези не переносять самотність і постійно шукають контакт із соціумом.

Скорпіон
Скорпіони дружать з Дівами, Козерогами, Раками і Рибами.

Скорпіонами управляє стихія Води. Вони відносяться до тих людей, які воліють бути на самоті. Як правило, у них обмежене коло друзів. Скорпіони в питаннях дружби проявляють мудрість. Однак з ними варто бути обережними, бо при одному неправильному кроці інші ризикують різко з друзів перетворитися на ворогів. Коли присутні турбота, повага й довіра, то дружба зі Скорпіоном може тривати роками.

Стрільці
Стрільці дружать з Терезами, Водоліями, Овнами та Левами.

Це представники Вогняної стихії. Вони мають відмінні комунікативними здібностями і самі по собі дуже хороші друзі. Стрільці відкриті й насолоджуються пригодами в колі друзів. З ними легко подружитися, тому що вони чарівні та ніколи не стануть диктувати свої умови. У питаннях дружби Стрільці дуже сміливі й рішучі.

Козеріг
Козероги дружать зі Скорпіонами, Рибами, Тельцями і Дівами.

Знак, керований стихією Землі. У них є якості лідера, які вони вважають за краще приховувати. До друзів Козероги ставляться лояльно і готові про них піклуватися. Вони воліють мати стабільні і довгострокові дружні стосунки. У їхньому бажанні допомогти не буває прихованих підтекстів, вони все роблять з чистими намірами для своїх друзів.

Водолій
Водолії дружать зі Стрільцями, Овнами, Близнюками і Терезами.

Водолієм управляє Повітря. У них багато друзів, тому їм важко підтримувати стабільні відносини з усіма. Таким чином вони рідко розвивають з ким-небудь тісні дружні зв`язки. У Водоліїв вільний дух і вони не люблять, коли їм нав`язують свою думку, та й самі вони не стануть таким займатися. Єдине, що може послужити міцною ланкою для збереження міцних дружніх стосунків, – це інтелект.

Риби
Риби дружать з Козерогами, Тельцями, Раками і Скорпіонами.

Елемент, який керує цим знаком – Вода. У спілкуванні з людьми Рибам допомагають творчий розум і навички комунікації. За своєю природою вони досить таємничі люди. Проте Риби щедрі і чуйні друзі. Вони вміють слухати й аналізувати інформацію. Дружба з ними дуже надійна.

Джерело.

You cannot copy content of this page