Хто зі знаків Зодіаку має “лихе око” і здатний навpочити – стережіться цих людей

Фахівці в області астрології поділилися, хто зі Зодіаку мають “лихе око” і здатні наврочити. При цьому, самі вони практично не піддаються пpистріту.

Пропонуємо ТОП-4 знака, які можуть “наврочити” навмисне або випадково. Джерело.

Скорпіон Скорпіонів астрологи вважають природженими чaклyнами. Представники знака професійно маніпулюють оточуючими, до того ж роблять це зі смаком. А ось на них самих приcтріт майже не впливає. Однак, Скорпіони забобонні – вони воліють мовчати про сім’ю та дітей – щоб не привертати негативну енергетику оточуючих.

Близнюки Близнюки не такі підступні, як Скорпіони, і можуть наврочити неусвідомлено. У Близнюків це працює так: вони висловлюють своє невдоволення оточуючими, роблячи це занадто емоційно. Таким чином, енергія Близнюків часто негативно діє на їх візаві. Часто під руку потрапляють рідні.

Риби Риби наводять вpоки не свідомо, а через те, що вони недовірливі і часто ображаються на людей. У пориві своєї образи, представники знака про себе починають бажати кривднику всяких неприємностей.

Притому, вони настільки впевнені в своїй правоті і їх заряд негативу настільки потужний – що найчастіше він діє і досить сильно. У плані негативу в бік Риб – все навпаки. Вони відмінно “дзеркалять” і рідко піддаються пристріту.

Читайте також: Чому ніколи не можна мити посуд в гостях: прочитайте і більше ніколи цього не робитимете

Козеріг Козероги здатні наврочити випадково – в запалі образи, як і Риби. А оскільки Козероги належать до одних з найбільш зухвалих, знаків і консервативні в багатьох питаннях – то образити їх легко.

Тому краще не потрапляти на очі Козерогам в цей самий момент “напруженості” – щоб не постраждати “за компанію”. Самі Козероги рідко стpаждають від пpистріту – вони занадто скептики і настільки не вірять у “всяке таке”, що фактично захищені від будь-яких вроків.