fbpx

Хтось буде купатися в грошах з 15 грудня, а Овнам варто готуватися до серйозних втрат. Розповів відомий український астролог

Водолій

Сильна сторона Водоліїв – їхній інтерес до всіх сторін життя. Вони намагаються дізнатися якнайбільше, легко залучаються до будь-якого роду починання і загалом дуже відкриті новому. Їхнє щастя може затьмарити хіба що схильність надавати значення будь-якій нісенітниці, але тут на допомогу повинні приходити близькі. Від них не потрібно багато чого. Водолії швидко перемикаються на хороше, потрібно лише підштовхнути.

Лев

Леви, як відомо, не скромні. Так, їм не вистачає іронії по відношенню до себе, і так вони часом виглядають смішно. Зате їхнє себелюбство дозволяє їм почуватися ідеально майже завжди. Для цього потрібна трохи – залишитися наодинці з собою коханим. Запасний варіант — бути оточеним паствою, яка закохано слухає все, що Лев говорить чи робить.

Овен

Драйв та везіння – ключові інструменти Овнів на шляху до гармонії. Натура Овна передбачає гіперактивність, яку найкраще застосовувати у поєднанні з дивовижним везінням. Так, удача благоволить цьому знаку, і все, за що він береться, трапляється і виходить. Головне ж у тому, що Овен відчуває щастя від процесу. Вам варто готуватися до серйозних втрат. Відпусть, якщо хочете, щоб ваше вернулося до вас.

Телець

Хочу, щоб усі заздрили, це кредо Тельця. Точніше буде сказати, не «заздрили», а «бачили, що в мене краще, ніж у них». Це досить спрощена формула щастя при цьому знаку, але насправді правильна. Телець все вирішує іншим людям, сам по собі випробувати радість і спокій він може, але рідко. Йому обов’язково потрібна точка відліку.

Риби

Якщо Близнюки здатні перекладати свою емоційність у позитивний контекст, бачити у всьому хороше, то Риби, влаштовані приблизно так само, робити цього не вміють. Найменший життєвий сполох — і все представник цього знака вибитий з колії. Відповідно, щастя для Риб – штука зовсім тендітна і дуже полохлива. Щойно, і немає щастя, і настрій зіпсований. З 15 грудня у вас відкиється грошовий потік, купатиметесь в грошах.

You cannot copy content of this page