fbpx
Поради,  Стосунки

Хваліть чоловіка, це принесе приголомшливі результати

Компліменти хочемо чути не тільки ми, жінки, чоловіки теж потребують заохочення. Ваші теплі слова стануть для коханого справжньою винагородою, якщо, звичайно, хвалити чоловіка правильно.

Психологи стверджують, що мотивація необхідна людині для поліпшення власного життя, для отримання енергії, визначеної частки позитиву. Заохочення – відмінний спосіб мотивації, тому не скупіться на похвалу для свого чоловіка. Це надає їм впевненість у власних силах і є стимулом до нових звершень. Як хвалити чоловіка правильно і своєчасно – для цього існують спеціальні підказки.

Хваліть за конкретні вчинки

Уникайте порожніх слів і компліментів з серії «просто так». Чоловіки люблять конкретику, тому і хвалити їх потрібно не в загальному і цілому, а за конкретну дію або рішення. Якщо просто говорити коханому, що він найкращий, найсміливіший, самий-самий, ці лестощі не досягнуть мети. Більш практичним буде оцінити якийсь вчинок або рису характеру. Наприклад, «який ти стриманий” (не відповів грубістю на хамство в транспорті), «який ти вправний і спритний» (полагодив кран у будинку, приготував смачну страву для всієї родини) і т. д.

Хваліть при дітях

Похвала чоловіка при дітях – дуже важливий нюанс у вихованні, не втрачайте момент при дітях відзначити, який їх тато розумний, грамотний, як багато всього вміє, як багато в чому розбирається, допомагає вам по дому. Такі компліменти зміцнюють авторитет тата, викликають почуття гордості у чоловіка.

Говоріть щиро. Не перебільшуйте заслуги коханого, не сюсюкайте – це доречно хіба що в спальні. Уникайте лестощів.

Не перегинати палицю. Не намагайтеся обсипати чоловіка компліментами з ранку до вечора – знайте міру. Надлишок похвал знижує їх цінність. До хорошого швидко звикаєш. Хваліть дозовано, дотримуйтеся позиції: хорошого – потроху.

Читайте також: «Поїхали? Подивишся, як я живу»: Вийшов по молоко і випадково зустрів колишню – oт вона, сила cпoкyси

Будьте на боці партнера

Якщо ви дорожите стосунками, підтримуйте свого чоловіка в очах своєї сім’ї, друзів, співробітників. Не використовуйте фрази, які можуть зіпсувати найміцніші зв’язки. Уникайте при інших людях критикувати і виставляти слабкі сторони свого партнера – цим ви тільки погіршить ставлення до вас інших людей.

Джерело.

You cannot copy content of this page