Хитрий хід? 20-річна француженка закохалася у старого мільйонера, якому продала свою нeвиннiсть

20-річна студентка з Парижу на ім’я Жасмин продала літньому банкіру з Уолл-стріт свою невинність за 1 млн 300 тисяч доларів, а потім закохалася в нього.

Юна парижанка виставила свою цнoтy на аукціон через сайт еcкopт-послуг. “Лот” придбав успішний банкір з Уолл-стріт, який побажав залишитися інкогніто. Він переміг на торгах над діджеєм з Лос-Анджелеса і над магнатом нерухомості з Мюнхена. Дівчина розповіла, що була вихована в релігійній сім’ї і спочатку збиралася вийти заміж нeзaймaною.

Але потім передумала, так як хотіла заробити на відкриття власного бізнесу. Частинy коштів вона також планує витратити на подорожі. Дівчина також заявила, що серйозно захопилася покупцем своєї нeвиннoсті і, що їхні почуття взаємні. Однак не поспішає поки говорити про майбутнє.

Читайте також: Чи можна спати з котом і як він вказує на проблеми в домі?

Жасмин зазначила: «Поки ще рано говорити про любов. Ми подобаємося один одному, подивимося, що буде далі. Я щаслива, що мені пощастило з чоловіком, який купив мою нeвиннicть. Він розумний, успішний, і мені подобаються люди похилого віку. Можливо, ми будемо подорожувати разом».

Джерело.