fbpx

І не дай Боже щось сплутати: Чотири важливі дати у стосунках, які чоловік не має права забути

Чоловікам властиво забувати ключові дати, які надзвичайно важливі для нашої коханої. Розповідаємо, які дні потрібно буквально визубрити, щоб не нарватися на неприємності!

Отже, перед тобою чотири ключові дати вашого спільного життя, які варто пам’ятати! Джерело

День, коли ви почали зустрічатися. Для посилення ефекту рекомендуємо повести її до кав’ярні, в якій проходило ваше перше побачення або просто прогуляйтеся місцями, які у вас асоціюються з теплими спогадами. Якщо немає можливості – просто приготуй смачну та романтичну вечерю.

День її підвищення на роботі. Не лінуйся вкотре нагадати їй про те, що саме у цей день вона досягла того, на що очікувала вже давно. Не варто забувати й про кілька влучних компліментів, які окрилять її та надихнуть на нові звершення.

Читайте також: “Навіщо мені її краса і коса? Ми для Васьки нову хату збудували. Машину купили. Ні, не приведе він на моє підвір’я Софії! Бідної невістки мені не треба!”

День, коли ви почали жити разом. Рекомендуємо прибратися в оселі. Облаштувати все так, щоб вона почувалася максимально комфортно та затишно. Ввечері відкоркуйте пляшку вина та насолодіться один одним!

День народження її мами! Навіть, якщо ти не дуже любиш свою тещу, її потрібно привітати з днем народження. Цю дату, мабуть, ти маєш запам’ятати найкраще, адже ця жінка має неабиякий вплив на ваші стосунки!

You cannot copy content of this page