І пилинки ніде не знайдете: які жінки за знаком Зодіаку найкращі господині та любительки чистоти

1 місце – Діва

Стоїть на варті чистоти будинку і не дозволить небезпечним мікробам проникнути у житло.

Щоб убезпечити себе та близьких, проводить вологе прибирання два рази на день. Не забуває провітрювати приміщення та веде справжню війну із брудом.

Повз неї не проскочить жодна порошинка. Квартиру Діви можна порівняти зі стерильною кімнатою. Повна стерильність приміщення може налякати будь-кого, тільки не її.

2 місце – Терези

Хазяйка-рентген. Від її чіпкого погляду неможливо сховатися. Їй досить швидко оглянути кімнату, щоб знайти сміття, що завалялося під ліжком, і визначити місце розташування втрачених речей.

Любителька чистоти не може спокійно дивитися на бардак у будинку. Буде нервувати, злитися доти, доки не наведе ідеальний порядок. Бруд для неї – ворог страшніший за будь що.

3 місце – Рак

Коли жінки займаються прибиранням, щоб перетворити будинок на зразок чистоти, вона винищує бруд, щоб очистити голову від поганих думок. Їй не потрібна допомога психолога. Впоратися з душевними труднощами допомагають віник та швабра.

Чим активніше вона намиває квартиру до блиску, тим швидше знаходить стан спокою та умиротворення. Щоденне прибирання не тільки не обтяжує її, а й надає сил і дарує впевненість у собі.

4 місце – Телець

Мріє стати зразковою господаркою та прикладом для наслідування. Заради заповітного статусу готова не розлучатися з пилососом. Любить відвідувати відділ побутової хімії в магазині і найкраще знає, чим відтерти брудну пляму і як вибрати пральний порошок.

Підходить до прибирання з особливим ентузіазмом. Забуває про час і може розтягнути процес весь день. Ніколи не шкодує витраченого часу і з гордістю дивиться на плоди своєї праці.