І в горі, і в радості: найбільш вірні знаки Зодіаку, які знайдуть своє щастя цього літа

Астрологи виявили закономірність: виявилося, що одні знаки зодіаку набагато частіше обманюють свої другі половинки, ніж інші. У список найвідданіших потрапили п’ять представників астрологічного кола.

Риби

Мрійливий знак з багатою уявою. Астрологи запевняють, що це досить вірний партнер, який будь-які стосунки оточує приємним романтичним підтекстом. Він не скупиться на подарунки і весь час шукає способи приємно здивувати. Однак клятву вірності може порушити зона комфорту: розмірене сімейне життя іноді здається Рибам нудним.

Діва

Дів відрізняє складний характер, прагнення до постійних роздумів і досить розміреного життя. Їм подобається, коли їх люблять просто так. І якщо Діва вибирає кого-небудь в супутники життя, це означає, що рішення було виваженим і усвідомленим. Ще одна особливість цього знака – він дуже гидливий. Це стосується і випадкових партнерів. Тому, якщо Діва коли-небудь і наважиться на зраду, то це буде далеко не легковажний зв’язок.

Лев

Хоча на перший погляд і здається, що самовпевнені Леви готові міняти партнерів як рукавички, в реальності це зовсім не так. Вони дійсно “западають” на яскраву зовнішність, проте до кінця будуть вірними своїй другій половинці. Леви настільки принципові, що ніхто і ніщо не змусить їх піти на зраду. Ця риса робить закоханих Левів дуже надійними партнерами.

Терези

Це досить справедливий знак Зодіаку, який цінує стабільність і серйозно приймає на себе будь-які зобов’язання. З іншого боку, їм не чужий флірт, тому іноді вони виявляються ненавмисно втягнуті в ситуацію, коли цей самий флірт заходить занадто далеко. Однак Терези не вміють приховувати своїх почуттів, тому, якщо зрада трапиться, вони самі зізнаються в обмані.

Телець

Це один з найвірніших супутників по життю. Якщо Телець закохується, то назавжди. Вони всерйоз вірять в “любов на все життя” і “подружні обітниці”. Єдина причина, по якій вони можуть змінити свого партнера, – якщо раптом всерйоз запідозрять обман з його боку.