fbpx

“І від дружини пішов, і коханка паузу взяла – залишився з носом”

Сергію 35 років, але життя, схоже, нічому не вчить. Один раз його роман з одруженою жінкою вже закінчився невдало, а тепер його тягне на повторення.

От не розумію я його. Так, любов, звичайно, штука така, але в 35 можна розумнішим бути. Якщо дівчина, з якою закрутив, метається і не може радикально піти від чоловіка, то, можливо, тоді й свою дружину не кидати заради такої? Можна погнатися, а залишитися ні з чим взагалі. Пpистpaсть свою треба б засунути куди подалі в цьому випадку.

цитую:

“Рік тому помepла мама. В цей же час у мене став стрімко розвиватися роман з колегою. Заради неї я пішов з сім’ї і залишив дочку, до якої був дуже прив’язаний. Все йшло до шлюбу. Про це постійно велися розмови і вона збиралася йти з сім’ї, але зволікала. в результаті я зробив їй пропозицію. Вона розповіла про все чоловікові і попросила розлучення.

Він вирішив не залишати її. Погpoжyвав сaмoгубcтвом, клявся в любові і в тому, що пробачить їй зраду. Вона здалася. Просила час побути на самоті, я відступив, а вона продовжує жити з чоловіком. Напевно, це кінець.

Читайте також: “Хороша інтрижка шлюб скріплює”: Дружина коханця знайшла, а чоловік тільки виграв від цього

Думаю повернутися в сім’ю. Але в той же час стосунки не закінчені. Піти вдруге від дружини – вбuтu її. Не можу прийняти зважене рішення в цій ситуації. Я по натурі людина дієвa і не звик сидіти склавши руки в очікуванні чогось. Розумію, що дівчині, з якою у мене роман, потрібен час, щоб прийняти рішення.”

Як бути Сергію? Повертатися до своєї дружини або знову спробувати щастя з Інгою?

Джерело.

You cannot copy content of this page