fbpx
Новини

Імена безшлюбності: 5 жіночих імен, які прирікають своїх власниць на самотність

5 жіночих імен, які практично гарантують самотнє життя для своїх власниць. Імена безшлюбності: чому їх власниці самотні і що зробити, щоб змінити ситуацію.

Кожне ім’я — це співзвуччя вібрацій, яке накладає відбиток на особистість і долю свого власника. Але не всі імена вдалі і приносять людям щастя і успіх. Деякі жіночі імена володіють негативною енергетикою, наділяють жінку негативними рисами і визначають її долю так, як не хотілося б. Джерело

Існують імена безшлюбності. Їх всього 5 — і так краще не називати свою дочку, якщо ти не хочеш, щоб вона була самотньою або у неї були труднощі у відносинах. Якщо ж ти сама носиш таке ім’я, то ти зрозумієш, що потрібно в собі змінити, щоб покращити своє життя.

1. Олександра
Олександра — це чоловіче ім’я, яке несе в собі сильну чоловічу енергетику. Відповідно, воно наділяє свою власницю чоловічими рисами характеру і чоловічий енергетикою, що робить відносини Саші з чоловіками скрутними.

Ця дівчина рішуча за характером, незалежна, вольова. Вона воліє бути лідером, вирішувати всі питання, не дозволяє собі бути м’якою і жіночною. Тому чоловіки від неї тікають, так як бачать у ній «мужика в спідниці».

Щоб налагодити відносини, Олександрі потрібно навчитися віддавати чоловікові кермо правління в родині, щоб він вирішував фінансові та побутові питання, а також навчитися відкриватися і проявляти свою любов.

2. Людмила
Людмила дуже жіночна і дипломатична, легко домовляється в людьми, в ній чітко простежується підкреслена жіночність. І все б добре, як здається, адже саме такі жінки подобаються чоловікам.

Але Люда — ідеалістка. Вона завжди шукає прекрасного принца, свого ідеалу, який буде досконалий у всьому. Але ідеальних людей не буває. Людмила пред’являє високі вимоги своїм обранцям, хоча сама їм не відповідає, а тому часто залишається самотньою, поки довго шукає свого ідеального чоловіка.

Як змінити ситуацію? Приймати людей такими, які вони є. Знизити вимоги до людей і почати займатися роботою над собою.

3. Віра
Ім’я Віра несе в собі здавалося б позитивний сенс і говорить про віру і служіння Богу. Але жінка по імені Віра дуже самолюбива і потребує, щоб нею постійно захоплювалися. Це і стає проблемою у відносинах.

Для Віри найголовніше — докази у тому, що її обожнюють. Якщо вона не бачить яскравих вчинків, демонструють захоплення партнера, вона буде незадоволена і буде часто міняти чоловіків. Віра завжди незадоволена собою і страждає від комплексу неповноцінності, а тому завжди шукає захоплення в очах інших.

Секрет щастя для Віри підняття власної самооцінки і в розвитку почуття любові до самої себе.

4. Тамара
Імена безшлюбності включають і Тамару. Тамара — це дуже закрита особа. Вона закомплексована, боїться відчувати, стримує свої емоції. Завжди дуже болісно переносить зрада. Їй важко довіряти людям і відкриватися. Але коли Тамара вступає у відносини, вона міцно прив’язується і віддає всю себе, повністю концентруючись на людину. В таких умовах її обранець відчуває себе загнаним у кут, а тому вважає за краще залишити Того.

Читайте також: Імена, які притягують бідність. У їхніх володарів ніколи не буде грошей

Що робити Тамарі? Навчитися відпускати людей, знайти опору в собі і не зводити весь свій світ на одній людині.

5. Світлана
Світлана означає «світло землі». Хороший сенс імені, тим не менш, накладає негативний відбиток на особисте життя Свєти. Вона вважає себе носієм світла, а тому зобов’язаної знайти велику мету в житті і змінити світ на краще. Такі благі спонукання і висока мета змушують Світлану бути дуже прискіпливою і недовірливою до своїх обранців.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

You cannot copy content of this page