fbpx

Імена для хлопчиків, народжених в 2019 році, які принесуть щастя та успіх малюку

Успіх людини багато в чому залежить від правильно обраного імені. Ім’я – це найпотужніший талісман.

Січень
У січні 2019 року, згідно зі східним календарем, повинні наpoдитися дипломатичні хлопчики, яким судилося нести в цей світ багато добра. Їх характери виключно творчі, тому в майбутньому вони зможуть проявити себе як хороші лідери, духовні наставники, відмінні друзі, чоловіки і товариші. Найкращими іменами для січневих хлопчиків можна вважати наступні: Володимир, Олександр, Ярослав, Мирон, Дмитро, Михайло.

Лютий
Другий місяць 2019 року Свині стане динамічним і неоднозначним. Такими ж можуть стати і наpoджені в лютому хлопчики, імена яких повинні бути максимально короткими і твердими за звучанням: Олег, Роман, Ігор, Денис, Антон, Руслан, Андрій, Артем. В принципі, обмежуватися тільки цими іменами не варто – можна використовувати будь-які короткі імена, але перераховані будуть найвдалішими з усіх.

Березень
Березневі хлопчики в юності можуть проявляти неуважність і легковажність. З іншого боку, більшість з них можуть стати прекрасними діячами мистецтва, наділеними величезним талантом. Найкращі імена – Микита, Матвій, Данило, Всеволод, Станіслав, Веніамін. Підійдуть будь-які незвичайні імена. Фахівці відзначають, що березневих хлопчиків можна сміливо називати на честь батька чи дідуся.

Квітень
Це найспокійніший місяць 2019 року. Його енергетика дуже стабільна, тому і хлопчики, які з’являться на світ, будуть дуже спокійними і умиротворення протягом усього життя. Кращі імена для народжених в квітні – Євген, Микола, Михайло, Тихон, Павло, Максим, Іван.

Травень
Травневі хлопчики будуть відрізнятися сильним і незалежним характером. У дорослому житті їх відмінною рисою може стати амбітність, цілеспрямованість. З іншого боку, це може привести до розвитку владності, егоїстичності, жадібності. Уникнути проявів негативних якостей допоможуть довгі імена з м’якою енергетикою: Костянтин, Микола, Леонтій, Михайло, Пилип, Святослав.

Червень
У червні на світ можуть з’явитися хлопчики, яким властива романтичність, влюбчивість. В їх енергетиці можуть бути присутніми якісь жіночі нотки, тому їх необхідно буде пpидyшити іменами, які мають потужнe чоловічe начало: Едуард, Тарас, Артур, Ярослав, Володимир, Лев, Леонід, Ілля, Вадим. Вибравши таке ім’я для свого сина, ви допоможете йому уникнути формування надмірно м’якого характеру.

Липень
Гострий розум і неймовірна інтуїція – ось головні якості хлопчиків, наpoджених в липні 2019 року. Їм буде потрібно висока концентрація і уважність, щоб реалізувати потенціал. У цьому їм допоможуть такі імена, як Аркадій, Борис, Сергій, Віталій, Георгій, В’ячеслав. Липневі діти можуть стати лікарями, психологами, вчителями і вченими. Якщо прищепити хлопчикові любов до цифр, він може стати хорошим фінансистом.

Серпень
Наpoджені в серпні 2019 роки хлопчики будуть наділені здатністю потрапляти в незручні ситуації. Вони постійно будуть ризикувати і намагатися спіймати удачу за хвіст. З них виростуть життєрадісні, але нeбeзпечні для самих себе люди, тому краще віддати перевагу імені, здатному наділити їх розсудливістю і спокоєм: Олександр, Олексій, Василь, Альберт, Семен, Яків, Олег, Юрій. Хлопчики будуть пов’язані з силами природи, тому їм краще швидше підібрати правильний камінь-талісман.

Вересень
Всесвіт наділить новонаpoджених хлопчиків проникливістю, внутрішньою рівновагою, відданістю і вірністю. З іншого боку, вони можуть стати частково ревнивими і заздрісними. Щоб позбутися від таких рис характеру, хлопчикам знадобиться коротке і звучне ім’я. Підійде будь-який, але найкращими можна назвати такі імена, як Гліб, Жан, Ілля, Петро, Єгор, Марк, Лев.

Читайте також: Як назвати дівчинку у 2019 році, щоб вона була щасливою та успішною

Жовтень
Десятий за рахунком місяць, згідно зі східним гороскопом, стане часом відпочинку, тому хлопчики, народжені в цей час, будуть недостатньо зосередженими. У них буде знижена посидючість, зате фізична сила стане їх головним козирем. Намагатися виправляти недоліки не потрібно – бажано поліпшити і без того сильні сторони. Імена Артур, Давид, Владислав, Вадим, Ігор і Віктор стануть ідеальним вибором.

Листопад
Життя новонароджених, які побачать світ у листопаді, може бути далеко не найпростішим. Можливо, що в зрілому віці їм доведеться дуже часто приймати доленосні рішення. Робити постійно це нелегко, тому назвіть свого сина Віталієм, Григорієм, Валерієм, Сергієм або Іваном. Ці імена наділять хлопчика мудрістю і хорошою інтуїцією.

Грудень
Останній місяць року наділить вашого хлопчика зовнішньою красою, упевненістю, щедрістю. На жаль, в світі багато бажаючих скористатися добротою безкорисливих людей, тому грудневого хлопчикові знадобиться ім’я-оберіг. Назвіть сина Владиславом, Митрофаном, Святославом або Михайлом, щоб він легко протистояв чужим лестощам, обманам, лицемірству і спокусам.

Джерело.

You cannot copy content of this page