Індійський гороскоп: дати народження тих, хто зіштовхнеться із проблемами у січні

Індійські астрологи склали прогноз на найближчий місяць, згідно з яким період пройде досить спокійно у більшості знаків Зодіаку. Проте чотирьом представникам астрологічного кола доведеться вирішувати проблеми, які періодично виникатимуть у них на заваді.

14 квітня – 14 травня

У січні людям, народженим під цим знаком, захочеться зайнятися чимось новим. Однак не слід ухвалювати поспішних рішень. На роботі ситуація буде метушлива, іноді навіть стресова.

Астрологи радять не вступати у непотрібні суперечки та тримати емоції під контролем. Крім того, великий ризик автомобільних пригод, тому краще не сідати за кермо в поганому настрої. Незважаючи на стабільний заробіток, дохід практично не відчуватиметься через високі витрати.

15 травня – 14 червня

У січні на них чекає багато клопоту та стресу. Далекі поїздки не виправдають очікувань, а вдома доведеться вирішувати різноманітні проблеми. Крім того, неприємності можуть виникнути через давні вороги. Тим не менш, більшість питань вдасться вирішити, причому виключно власними зусиллями.

15 січня – 12 лютого

Представники цього знаку відчуватимуть роздратування майже протягом місяця. Прийняття багатьох рішень обернеться проблемою, але погіршить ситуацію рішення, прийняте в гніві. Астрологи порадили не перекладати роботу на інших і не дозволяти собі лінуватися. Можливі поїздки за кордон, проте зараз вони не дадуть очікуваного результату.

13 лютого – 14 березня

У січні будь-які рішення, які прийматимуться, не забезпечать швидкого результату. Через постійну психологічну напругу можливі проблеми зі сном, що призведе до стресу.

Неприємності можуть виникнути через роботу, відрядження за кордон та будь-який проект, пов’язаний із закордоном. Клопіт також завдасть непотрібних поїздок і витрат.

Рік, що настав, приготував різні сюрпризи для всіх представників зодіакального кола. Для одних це будуть приємні моменти, а іншим доведеться докласти зусиль, щоб не впасти на раптові повороти долі