fbpx

Інна, стягнула з себе туфлі і затиснувши одну в руці кинулася на Едіка, який вальяжно розвалився на дивані за ресторанним столиком. Все весілля завмерло не вірячи в те, що це відбувається в реальності. Маленька тендітна красуня з розпущеними довгим чорним локонами, з усіх своїх сил, била своєю туфлею куди попало, величезного бугая

Інна три роки тому вийшла заміж за хлопця, якого любила. У нього була велика сім’я і багато родичів. Ще коли вона зустрічалася з майбутнім чоловіком, то чула багато неоднозначного про Едуарда, але в ті часи він сидів.

Звільнився кілька місяців тому і вся сім’я стогнала від його витівок. Він був двоюрідним братом чоловіка, проте вся сім’я його трохи побоювалася і намагалися триматися від нього подалі. Едик поводився по-хамськи, і не дуже хвилювався про те, як почувають себе навколишні.

На весіллі спільних родичів, він постав у всій своїй красі. Знаючи, що фізично дуже сильний і великий, він був упевнений, що ніхто з ним зв’язуватися не буде і пустував по повній програмі.

Сальні жарти стосовно жінок, гучні коментарі з приводу родичів і гостей, раз у раз заповнювали весь ресторан. Едик розважався, як міг, відчуваючи свою безкарність.

Інна кілька разів намагалася поговорити з чоловіком і свекром, щоб вони його угомонили, але марно. Чоловіки відверто не хотіли зв’язуватися з таким родичем, і не шукали собі проблем.

Інна не витримала після того, як він смикнув її за руку, коли проходила повз, і вона завалилася на нього, а він обійняв її і сміявся на весь ресторан не відпускаючи.

Звільнившись, дівчина трохи відійшла, спокійно зняла свої прикраси, красиву накидку, передала це родичці. Потім зняла туфлі і рішуче накинулася на кривдника.

Від несподіванки, він сторопів і не знав, що робити. А дівчина тим часом била його туфлями і висловлювала всі претензії за цей вечір.

Чоловік, який раніше виходив, зайшов до зали, саме на цьому моменті, і побіг відтягати розлючену дружину від брата.

Вся сім’я розділилася на тих, хто відверто схвалював вчинок Інни і на тих, хто тихо цьому радів.

Чоловік трохи подувся на дружину за неналежну, з його точки зору, поведінку, але врешті-решт зрозумів, що дружина нікому не дасть спуску, якщо її посміють скривдити, і навіть пишався цим.

Після цього випадку, Едик перестав відверто грубіянити своїм родичам і намагався не притинатися з такою рішучою родичкою.

You cannot copy content of this page