Іскри кохання: на кого із знаків Зодіаку чекає бурхливий роман у 20-х числах лютого

Терези

Представники повітряного знаку віддають перевагу свободі і не люблять обмеження, часто вони є носіями рис протилежної статі. Це виступає їм як якийсь магніт, який притягує до них партнерів.

Кінець лютого вирішив приберегти для Терезів невеликий подарунок. Їх велика ймовірність, що вони зацікавляться кимось творчим, хто вважає за краще висловлювати це незвичайним шляхом.

І захопленість, і захоплення новою метою можуть швидко перерости в любовні почуття, які можуть перерости в міцний союз.

Стрільці

Вогняні знаки завжди відрізнялися цікавістю до чогось нового.

Насамкінець зима вирішила подарувати їм людину, яка здатна навчити їх новим навичкам. Такий подарунок вони сприймуть дуже буквально і вважатимуть цю людину частиною їхнього життя.

Проте Стрільці будуть трохи засмучені, коли дізнаються, що їхні плани трохи не співпадають.

Щоб отримати розташування своєї мети, їм доведеться дуже старанно постаратися і багато в чому піти на поступки та переступити через свій егоїзм.

Лев

Заступництво Сонця робить цей знак привабливим іншим. Леви мають схильність до коротких романів, без особливого зв’язку з партнером. У свою чергу, це не означає, що вони приречені на самотність.

Цей період запам’ятається надовго. Адже серце Левів пронизає стріла Амура. Вони зустрінуть цікаву особистість, яка, можливо, нагадуватиме когось із минулого.

Це стане приводом почати домагатися симпатії. Є ймовірність, що цей шлях виявиться довгим і складним, але в кінці їх чекатиме приємний сюрприз у вигляді міцних стосунків.

Телець

Лютий вирішив пройтися за спогадами, Тельці зазнають давно забутих юнацьких почуттів. Нові знайомства прикрасять останні цифри місяця, можливо, роман буде не дуже довгим, але слід у душі вони залишать надовго.

Останні дні зимового сезону для представників цього знаку буде відзначено позитивною любовною динамікою.

Вміння Тельців насолодитися моментом буде їм як ніколи корисно, адже для отримання бажаного доведеться пройти час.

Жінки вирішать влаштувати своїм партнерам перевірку на почуття, подивитися, на що готовий її принц. Чоловіки мають високу ймовірність зустріти ту саму, з ким він почне розвивати тривалі стосунки.

Можливо, лютий і останній місяць зими, однак він буде відзначений неймовірною енергетикою, яка розтоплюватиме кригу між людьми.