Іскри кохання та закоханості будуть крутити голову весною, літом та восени цих знаків Зодіаку

Символом всього 2022 можна назвати «Закохані».

Весною всі знаки проснуться, і почнуть діяти. Влітку ми будемо налаштовані більш прагматично, але восени нас знову чекає романтичний настрій. Усім захочеться тепла та душевності під осінній листопад та перший сніг. Гармонія, позитив та мрії – це все про 2022 рік. Скажімо, дякую щедрому Юпітеру!

Наприкінці січня Венера вийшла з ретроградного руху і розпочала пряме, тим самим відкриваючи дорогу всьому, що пов’язане з любов’ю, стосунками, сім’єю: ті, хто давно у стосунках, зроблять крок до створення сім’ї; недавно розпочаті відносини гармонійно розвиватимуться, сім’ї знайдуть нові спільні інтереси.

Повітря (Терези, Водолії, Близнюки) — «включаємо» серйозний підхід до любові та стосунків. Не піддається легкому вітерцю швидкоплинного флірту, а думаємо, прораховуємо, аналізуємо, щоб до кінця року не залишитися з розбитим серцем.

Вода (Риби, Раки, Скорпіони) – ось ті, хто переживає справжнє оновлення у відносинах. Настав час зачиняти двері на старі образи! Вривайтеся в нове коло спілкування, там на вас чекають приємні знайомства.

Вогонь (Леви, Овни, Стрільці) – ваш час із квітня по вересень. Коли інші знаки Зодіаку розпочнуть період «відпусток», ви зможете яскраво заявити про себе. Пристрасть, боротьба та палкі зізнання не даватимуть вам спати літніми ночами.

Земля (Діви, Козерога, Тельці) – вибирайте нову, абсолютно незвичну стратегію в коханні. Жодного розрахунку, тільки почуття. Розвивайте свої емоційність та чутливість, дозвольте собі насолодитися цукерково-букетним періодом.