Існує категорія чоловіків, які не взмозі скласти собі ціну. Вони вихваляються своїми любoвнuмu перемогами і талантом, а насправді то

В 11 класі ми півроку ялозили одну єдину тему випускного вечора. Базікали про сукнi, босоніжки і панчохи. Одна дівчинка мало не з вересня хвалилася тафтою хамелеон, привезеною з Німеччини, і кроєм по журналу «Patrones». Сережками з кристалами Сваровські, туфлями з косими пряжками і зачіскою «голлівудська хвиля».

Ми спочатку змирилися, що на її тлі будемо виглядати пастушками і бідними родичками. Ну немає у нас можливості купувати заморські тканини, іспанську періодику і кришталеві намистини. А потім вона стала настільки незрозумілою, що ми зі своїм вітчизняним атласом і взуттям з магазину «Монарх» виглядали набагато ефектніше.

Одного разу моя знайома написала книгу і стала штормити публікаціями Facebook. Вона розповідала, що подібного шедевра світло ще не бачив, і вона сама в шoці, як змогла подібне «наваять». Що її творіння геніально, історія – ексцентрична і, взагалі, хто не прочитає, той закінчений кpeтин. Книга вийшла друком і залишилася непоміченою.

Існує категорія чоловіків, які не в змозі скласти собі ціну. Вони вихваляються своїми любовними перемогами і талантом зaдoвoльняти одночасно п’ятьох. Позиціонують себе якимись еpoтоманом і доводять, що можуть довести жінку до opгaзму одним кивком голови. Що знають всі чарівні точки, карлючки, закарлюки. Здатні залишатися в лiжку цілодобово і перебувати в бойовому стані годинами. Як правило, саме такі здуваються ще на етапі poздягaння.

У наших сусідів сталася неприємність. Їхній син позиціонував себе водієм з пелюшок. Водив жигулі з п’ятирічного віку, сидячи у батька на колінах. Мотоцикл – з четвертого класу. Вічно розпушує хвіст перед пацанами і розповідав який він гонщик. “Похлеще” Шумахера і француза Алена Проста. Крім того, крутий автомеханік: і головку блоків циліндрів КАМАЗ може відремонтувати, і замінити сайлентблоки.

Читайте також: Стала Галя помічати, що її мaвпa мaлoлiтня якось по-особливому на свого вітчима поглядає. І таки не помилилася

А потім його батько пригнав новеньку Mazda. Хлопчина, пританцьовуючи від нетерпіння, захотів власноруч поставити машину в гараж. Стрибнув за кермо, піднявся на рампу, а потім переплутав педаль газу з педаллю гальма і з усієї сили влетів в стіну. Автомобіль не піддавався ремонту.

Блеф і ті, хто заявляють «так я однією лівою» – насправді нічого з себе не представляють. Той, хто багато говорить, як правило, мало робить. Геній любить тишу. Талант – скромність. І як тут не згадати геніальну думку Марка Твена про те, що шум нічого не доводить. Адже навіть курка, яка знесла яйце, часто клопочеться так, як ніби вона знесла невелику планету.

Автор – Ірина Говоруха