fbpx

Історія про Оксану. Вона одягла вишиванку у Італії, коли зустрічала маму Дієго, Фульвію. Але ось такого візиту вона не сподівалася

Частина 2. Історія про Оксану та Дієго. З Дозволу Оксани, пишу статтю.

Каже мені Оксана у Жовтні цього року:

-Знаєш, Дієго мене запросив на побачення. А я таки зважилась. Інше діло, коли я у нього працюю, а тут справжнє побачення.

До осені Оксана гарно підтягнула італійську мову. Більше розуміла, що їй говорить Дієго та інші люди. Могла порозумітися в магазинах.

Дуже хвалилася мені, як  красиво він їй повторював компліменти:

-Белладонна, каже чула щодня по 10 раз як мінімум.

І знаєте, я таки щиро радію за неї. Але тут справа в іншому, не в тому як було з Іваном, а в тому, що до Дієго виникли почуття.

З Іваном, каже Оксана, спочатку теж була якась казка. Він здавався їй особливим. Але це було давно. Я ж не дерево,  каже Оксана, аби все стояти на місці. Та й з рівноваги Іван любив вивести її постійно.

На побаченні, Дієго розповідав офіціантам, що його кохана це українка, що в Україні і справді найвродливіші дівчата. А ще й господиньки.

Оксані було приємно це чути. Пригостив її Дієго піцою та круасанами. Смачно, просто, але з любов’ю.

Читайте також частину першу: Іван та Оксана жили у шлюбі тільки 5 років. Іван любив “нажлюкатися” після роботи. А Оксана все плакала, що до весілля таке в ньому не побачила. Та життя в Італії її повністю змінило

-Любий мій, все було смачно. Я пропоную наступний наш вечір провести вдома, я хочу приготувати тобі свої коронні страви, голубці, вареники з сиром та борщ червоний. Сказала Оксана.

-Приготуєш на 10 персон?  Спитав її Дієго. -Я запрошу свою родину, аби познайомити з тобою. Я хочу провести всі свої дні до самої старості з тобою. Може мама і не зрозуміє, бо вона у віці і досить вибаглива, та я тебе захищу якщо що.

-Гаразд. Приготую. Для мене це простіше простого. А мами твоєї я не боюся. Мені наше щастя важливіше.

Настав день візиту дорогих гостей. Оксана дуже готувалася. Переживала, звісно. Одягла вишиванку.

Любі наші читачі, чи цікаво вам читати пригоди  “Про Оксану з Вінниці”.

Як ви гадаєте чи добре прийняли її вся італійська родина, особливо, мама,  Фульвія Сонаті. Чому вона недолюблює українок?

Можете написати свої припущення. Напишіть хто як думає?

Ми з Оксаною пропонуємо переможцю вірного варіанту, вислати подарунок.

Що Оксана пережила дальше, я напишу в частині третій.

Автор: Олександра Вечірня. Передрук заборонений.

You cannot copy content of this page