fbpx

Канікули шкодять дитячому здоров’ю – вчені

Діти все більше вільного від навчання часу проводять не на вулиці, а вдома – за гаджетами і переглядом телевізора. У підсумку, у вересні повертаються в школу з надмірною вагою.

Вчені говорять, що фізична підготовка дітей значно знижується протягом шкільних канікул.

В ході дослідження вчені відстежували вагу і фізичну підготовку понад 400 дітей у віці дев’яти і десяти років в 13 початкових школах на північному заході Англії протягом 13-місячного періоду.

В результаті з’ясувалося, що протягом навчального року у дітей збільшується фізична підготовка, а індекс маси тіла – падає. Однак під час літніх канікул всі результати знищуються – у вересні діти повертаються до школи з надмірною вагою і зниженою фізичною формою.

Вчені відзначають, що все виною мала активність дітей під час відпочинку – вони все більше часу проводять вдома за переглядом телевізора або грою в гаджети. Експерти попереджають, що такі ліниві літні канікули можуть мати серйозний довгостроковий вплив на здоров’я, підвищуючи ризик ожиріння, діабету і серцевих захворювань.

“Неактивне проведення часу дитини створює небезпечний прецедент на декількох рівнях. Крім того, що це тягне за собою порушення фізичного розвитку, відсутності зосередженості і більш низьких оцінок, неактивне дитинство означає, що людина стикається з набагато більш високим ризиком смeртельних захворювань, таких як серцеві захворювання, рaк і діабет другого типу в більш пізньому віці “,

– коментує результати керівник дослідження доктор Стівен Манн.

Читайте також: Як група крoві і характер впливають на життя дитини

Джерело.

You cannot copy content of this page