Кар’єра стрімко піде вгору: яким знакам Зодіаку пощастить у роботі наприкінці 2021 року

Овен

Зможуть стати ще ближчими на один крок до кар’єрної вершини Овни. Відбудеться це завдяки їхній працелюбності та принципу «робота насамперед». Така відданість справі не вислизне від пильного ока керівника, і Овни стануть найімовірнішими кандидатами на підвищення.

Щоправда, варто врахувати, що з придбанням нової посади, так би мовити у навантаження, будуть і незадоволені колеги. Їх буде не так багато, але іноді вони можуть принести чимало неприємностей. Не варто опускатися до їх рівня. Інтриги та дрібні капості – це не найкращі методи, щоб поставити їх на місце.

Близнюки

Приємний і непоганий кінець року чекає на Близнюків. Вони можуть піти на заслужене підвищення, але мають шанс змінити роботу на більш престижну. Будь-який варіант принесе багато позитивних емоцій. У деяких Близнюків вдасться опинитися на посаді, про яку вони мріяли багато років.

Саме до неї вони так уперто йшли, повністю віддаючи себе роботі, отримуючи нові знання та навички і ось. Нарешті їхня мета буде досягнута.

Непогано будуть справи і у Близнюків, які змінили роботу. Вони не тільки опиняться в новій обстановці, серед нових для них людей, але й сама робота буде більш престижною. що важливо, більш прибутковою.

Діва

Кар’єрне зростання наприкінці року чекає Дів. Їм слід розраховувати на допомогу впливового покровителя, який не дасть їх образити при розподілі нових посад.

Завоювати прихильність високопоставленого начальника вдасться не лише за рахунок давнього знайомства, а й завдяки відданості спільній справі, новим та цікавим ідеям, які будуть корисні для роботи.

Підвищення Дів по службі може породити безліч безглуздих пліток і чуток, до цього варто бути готовим і не надавати їм особливого значення. Також деяким представникам даного знаку, на початку наступного року, слід чекати ще одне підвищення на посаді, а також серйозне збільшення заробітної плати.

Скорпіон

На позитивній хвилі закінчать робочий рік Скорпіони. Нова посада чекає дуже багатьох із них. Особливо великі шанси ті, хто працює в державних органах. Отримати довгоочікуване підвищення вони зможуть без особливих зусиль.

Приємним доповненням на посаді виявиться підвищена зарплата, саме цей факт окремо порадує багатьох Скорпіонів, адже вони вже знають, на що витратить кошти. Окремо варто сказати про тих, хто наважиться під кінець року змінити роботу або відкрити власну справу, до кінця року від цього варто утриматись. Найсприятливішим моментом для цього буде весна 2022 року, тож майте терпіння.