Кар’єрні можливості подарує рух Меркурія в серпні: знаки Зодіаку, які чекають різкі зміни в роботі

Стрілець

28 липня Юпітер стане ретроградним і мотивуватиме вас дивитися на все, зокрема і на вашу кар’єру, ширше. 3 серпня Меркурій активує ваш сектор кар’єри, а Венера у Леві у вашому 9 домі подарує багато мудрості. З таким набором планетарних позицій Стрільцям варто задуматися про глобальні цілі, які допоможуть досягти бажаного. А вже 27 серпня молодик у Діві може підвести вас до абсолютно нового кар’єрного шляху.

Наголосимо, що положення Венери та Меркурія обіцяють значні кар’єрні успіхи тим, хто працює у літературній чи медіа-індустрії.

Діва

На початку серпня Меркурій увійде у ваш знак зодіаку, підвищуючи інтелектуальну активність та загострюючи почуття власної гідності. Це допоможе концентруватись на важливих завданнях, помічати деталі.

А уже 20 серпня Марс увійде в знак Близнюків, активуючи вашу сферу кар’єри. Тому будьте готові до того, що у вашому професійному житті все буде дуже цікавим. Є шанс отримати нові пропозиції, які дадуть чудові результати. Будьте готові навіть до переїзду заради нового витка у кар’єрі.