Кармічні вузли змінюють знак Зодіаку у 2022 році: як вони позначаться на долі людей протягом 1,5 року

Овен

Майбутнє знаходиться у 2-му секторі – це сектор грошей, що вказує на підвищення самооцінки, доходів, зарплати. Це стане можливим завдяки новій посаді чи статусу. Минуле змусить побачити предмет залежності і потрібно буде вирішити питання із сімейним капіталом.

Телець

Майбутнє перебуватиме в першому секторі, який відповідає за самореалізацію. Це може принести бажання змін, покращення фізичного стану. Тиск минулого змусить переглянути стосунки з партнерами як у особистій, так і професійній сферах.

Близнюки

Північний вузол перебуватиме у 12 секторі, який відповідає за усамітнення. Заманеться тиші, але популярність може прийти через соціальні мережі. Вузол минулого змусить замислитись над шкідливими звичками, які погіршують самопочуття. Можливо, доведеться переглядати взаємини у колективі та вирішувати питання з виконанням побутових процесів. Не варто всю роботу брати він.

Рак

Вузол майбутнього, перебуватиме в 11 секторі, зачепить сферу соціуму. Зміни зачеплять знайомства, налагодження ділових зв’язків, зміниться коло спілкування, відкриються нові місця. Вузол минулого не безпосередньо торкнеться Раків. Він вплине на їхніх дітей, у яких відбудуться важливі події, або вони самі стануть батьками.

Лев

Майбутнє: вузол, перебуваючи в 10-му секторі, подарує можливість великих досягнень. Зміни можуть бути у кар’єрі – нова посада чи статус. Можлива зміна керівництва, що відобразиться на змінах. Вузол минулого підштовхне до покупки нерухомості: квартири, будинки, землі.

Діва

Майбутнє відкриває великі перспективи, тому що північний вузол розташований у 9 будинку гороскопу. Можуть бути варіанти: міжнародні проекти або зміна місця проживання в іншій країні, відвідування закордону як розширення знань та пошук нових партнерів. Одна з подорожей виявиться доленосною. Південний вузол покаже, яку навичку потрібно підтягнути, та вплине на стосунки із родичами.

Терези

Вузол майбутнього знаходиться у 8 секторі, який відповідає за фінанси. Гроші можуть зробити зовсім несподівано: спадок, виграш у лотерею, або вийде взяти кредит, щоб розпочати масштабний проект. Вузол минулого може на час створити ситуацію, коли з’явиться фінансова залежність від партнера.

Скорпіон

Вузол майбутнього перебуватиме у 7 секторі, який відповідає за стосунки. Зміни очікуються в особистому житті, у близькому колі знайомств та співпраці. Можуть відбутися вдалі угоди, з’явиться можливість розпочати свій бізнес, або піднятися кар’єрними сходами. Вузол минулого змусить переглянути власне ставлення до себе, до іміджу та підвищення у професійній сфері.

Стрілець

Північний вузол знаходиться у 6 секторі. Це дає можливість у майбутньому вирішити багато питань, що стосуються професійного чи особистого життя. Можна змінювати місце чи напрям роботи, стати незалежним у фінансовому плані. Виникне бажання зайнятися будівництвом чи ремонтом. Вузол минулого допоможе визначитись із причинами, які заважають просуванню вперед. Прискориться процес організації подорожі за кордон.

Козеріг

Північний вузол, перебуваючи у 5 секторі, змусить зайнятися собою та знайти шляхи вирішення отримання задоволення від життя. У особистому житті чекають великі зміни. Багато хто змінить статус холостяків або стануть батьками. З’явиться можливість розвиватися та розпочати свою справу. Оточення буде змінено, в ньому залишаться лише найдостойніші. На це вже впливатиме вузол минулого, який вимагатиме переглянути своє оточення.

Водолій

Майбутнє відбивається 4 секторі гороскопу. Потрібно буде займатися нерухомістю та сім’єю. Можливо переїзд в інше місто або будівництво нового житла. Очікується поповнення у вигляді народження дитини, або дорослий введе свого партнера в сім’ю. Вузол минулого змусить по-новому подивитися на свою професійну діяльність, що призведе до зміни місця чи посади.

Риби

Вузол майбутнього знаходиться у 3 секторі – це спілкування. Будуть нові знайомства та корисні зв’язки, які не обмежуються своєю країною. Третій сектор також відповідає за техніку, тому її може побільшати. Вузол минулого може змінити думку. З’явиться бажання відвідати старі місця проживання, зміниться ставлення себе, підвищиться самооцінка.