Карта сім монет обіцяє несподіванки, час змін. Наберіться терпіння. Гороскоп для всіх знаків Зодіаку

Сім монет – це час зупинки, заземлення. Іноді навіть така сліпа пляма, яка може принести застій. Ця картка також говорить про очікування – зазвичай для наслідків попередніх дій, хоча це також може бути очікуванням, коли хтось зв’яжеться з вами, офіційного листа, відповіді, рішення. Наше терпіння, безумовно, важливе з цією карткою. Те, що ми могли зробити, вже було зроблено до нас. Тепер залишається чекати результату. Не будемо нічого поспішати.

Карта обіцяє досить неочікуваній тиждень, в якому не варто чекати ніяких сюрпризів. У наших починаннях не буде жодних проривів і серйозного прогресу. Це час, коли все буде відбуватися дуже повільно. Якщо ми хочемо вийти за рамки схеми, пришвидшити справу, ми дійсно можемо лише погіршити ситуацію. У цей час було б набагато краще дозволити справі йти самостійно, пам’ятаючи важливе речення про те, що «все відбувається в потрібний час».

Це також може бути період очікування. Ми можемо завершити справу і чекати результату справи. У той же час слід запастися терпінням, оскільки наслідки будуть помітні не відразу. Але ми можемо бути впевнені, що якщо ми виклали максимум зусиль, то плоди нашої праці незабаром прийдуть.

Оскільки карта говорить про очікування, ми можемо очікувати різного роду новин або результатів протягом цього часу, але будемо очікувати, що цього тижня вони можуть ще не настати. Не панікуйте, просто зачекайте. Ця картка вказує на те, що деякі справи будуть припинені, відкладені, але врешті-решт будуть вирішені.

У питаннях роботи можуть виникнути труднощі щодо нашого ставлення. Це час, коли через відсутність видимих ​​наслідків наших дій ми можемо відчувати постійно послаблену мотивацію, яка з часом може перерости в відчуття професійного вигорання. Ця карта також може передвіщати вступ у довгостроковий проект, який вимагає багато роботи і часу.

У фінансовому плані не розраховуйте на більший прибуток цього тижня. Припливи можуть з’явитися пізніше.