fbpx

Карта Таро на 01.02. – 09.02.2022 – це Колесо Фортуни. Можливі, процвітання та грошові виграші. Гороскоп для всіх знаків Зодіаку

Колесо Фортуни – це раптова або постійна зміна, несподіваний поворот ситуації, початок нового циклу, а разом з ним і нові можливості, унікальні можливості та можливості, які потрібно використати. Зіткнення з ситуаціями, які збережені в нашій долі. Уроки, над якими потрібно працювати,  можливі,  призи, процвітання та грошові виграші.

Карта «Колесо Фортуни» оголошує дні, в які неодмінно буде багато сюрпризів. Він говорить про раптові, несподівані зміни. Саме Колесо Фортуни говорить, що це будуть зміни на краще. Навіть ті справи, які ми зараз вважаємо втраченими, ті, на які ми вже не розраховуємо, можуть раптом почати рухатися.

Ситуація розгорнеться на 180 градусів, і те, що здавалося поганим, раптом почне приносити нам задовільні результати. Ми також можемо зустріти конкретні події, яких ми не очікуємо, такі як зустрічі, контакти, запрошення, а також виграші. Колесо Фортуни іноді може буквально розбагатіти. Тому цими днями ми можемо досягти успіху в усьому.

Ця карта також стосується питань долі. Тож ми можемо очікувати ситуацій, які для нас заплановані заздалегідь. Ті, яких неможливо уникнути. Це можуть бути важливі уроки, з яких ми повинні вчитися. Це може здатися незрозумілим, але це не означає, що ситуації будуть складними в кожному випадку. Вони також можуть бути приємною нагородою, тому що карма також нагороджує. Тому те, що ми робимо в цей час, може повернутися до нас у вигляді задовільного сюрпризу.

У професійній сфері ця карта може передвіщати раптові зміни, яких ми будемо боятися. Однак вони відбуватимуться незалежно від наших дій, тому ми повинні змиритися з тим, що відбувається навколо нас, мирно прийняти зміни та потрясіння. Тим більше, що в підсумку вони виявляться нам вигідними.

У бізнесі також потрібно бути готовим до багатьох змін – частина клієнтів піде, але турбуватися заздалегідь не варто, адже скоро з’являться нові. Є шанси підписати вигідні угоди.

Колесо Фортуни також обіцяє більші фінансові прибутки, особливо так звані «гроші від долі». Можна очікувати більших виграшів у числових іграх або припливу фінансів, які не будуть плодом нашої роботи, і тих, які «впадуть з неба».

Також будуть зміни в емоційній сфері. Цей тиждень може поставити на нашому шляху людину, яка буде для нас призначена. Він може бути чоловіком, з яким ми можемо побудувати щасливі та здорові партнерські стосунки, але тільки тоді, коли ми дійсно готові до цього. Інакше саме ця людина має принести важливий урок у наше життя.

You cannot copy content of this page