fbpx

“Катається по закордонах, а сина і внуків обділяє” – бризкає oтpyтою невістка

У невістки постійні претензії до свекрухи. Вона вже виростила сина, і настав час їй пожити для себе, хоч на старості років. А невістку це дратує, вона не розуміє, як можна бути такою егоїсткою?!

Вона звинувачує її в тому, що та по 5-6 разів на рік літає за кордон, а її син і внуки жодного разу не були ні на морі, ніде. З тих пір, як вийшла на пенсію, вона постійно ловить гарячі тури. І мотається туди-сюди. Уже об’їздила вздовж і впоперек узбережжі Туреччини, Тунісу, Греції, Кіпру, Єгипту, катається то в Марокко, то в Болгарію.

Добре свекруха живе, в своє задоволення. Але невістка отpyтою бpизкає і косо дивиться. Хоч і говорить, що свекруха нікому нічого не винна, все ж чекає від неї подачок, раптом совість прокинеться і згадає бабулька про внучатого і синочка! Що малоймовірно.

Читайте також: Шукати кращого чоловіка Ліза стала ще будучи заміжньою, нишком бігала на побачення і завела роман. А мати її до колишнього зятя жити пішла

Бабусь старого зразку вже майже не залишилося. На зміну «совковому» вихованню, коли люди до надгpoбної плити тягнули на своєму горбу своїх близьких, прийшла західна культура, коли кожен живе для себе виростив дітей і, слава Богу, можна, нарешті, розслабитися.

Наче незадоволена зараз невістка, доживши до пенсії, буде поводити себе якось інакше?

You cannot copy content of this page