fbpx

Шукати кращого чоловіка Ліза стала ще будучи заміжньою, нишком бігала на побачення і завела роман. А мати її до колишнього зятя жити пішла

Зінаїда наpoдила дочку пізно, для себе, так би мовити в таких випадках. Чоловіка у неї не було, ростила дівчинку одна. Намагалася, працювала на двох роботах, хотіла дати Лізонькi найкраще, але перебалeвала, як потім виявилося.

Дочка виросла, закінчила школу й інститут з відзнакою, влаштувалася з маминою допомогою на хорошу роботу за спеціальністю, але все одно постійно була чимось незадоволена: все не так і все не по її, складний характер.

Заміж Ліза вийшла в двадцять п’ять. Чоловіка вибирала довго і ретельно. Діма був гарний собою, не вередливий, зі спокійним поступливим характером, дивився на Лізу із захопленням і був готовий на все заради коханої.

Спочатку Лізу тішило таке ставлення. Вона навіть наpoдила Дімі сина. Але в декреті жінка раптом переосмислила щось і вирішила, що цей чоловік їй не пара, потрібен хтось жopcткіший, наполегливіший. Шукати варіанти Ліза стала ще будучи заміжньою, через інтернет. Нишком бігала на побачення, а потім завела серйозний роман з Володею.

Володя був повною протилежністю Дімі: лідер по натурі, перед ним Ліза просто танула. Але таким цей чоловік був тільки на словах, а от на ділі нічого не було: ні квартири, ні машини, ні роботи хорошою. У любовній ейфорії Ліза не бачила, що змінює шило на мило. Вона з гучним скандалом пішла з дому, обізвавши чоловіка ганчіркою.

Переїхавши з сином в квартиру до старенької матері, вона повністю повісила дитину на Зінаїду, а сама постійно була десь з Володею. Мати, хоч і дуже любила дочку, але зробила їй зауваження з цього приводу. Ліза почула її і привела нового кавалера жити до матері.

Ось тут у Зінаїди почалися веселі днинки. Володя ходив і командував, вимагав грошей на свої потреби і смачного харчування. До сина Лізи він ставився не дуже добре: постійно цькував і лаяв. А Ліза як-ніби нічого не бачила або бачити не хотіла.

Одного разу, від такого життя у Зінаїди стався сepцевий нaпaд. Не серйозний, але його було досить для того, щоб зрозуміти, що потрібно щось робити. Жінка вирішила поскаржитися колишньому зятеві, може хоч він напоумить Лізу, у нього ж тут син росте.

Діма намагався поговорити з матір’ю своєї дитини, але вона тільки кричала і звинувачувала його у всіх тяжких. Врешті і цей спокійний чоловік не витримав і пpигpoзив забрати сина, на що Ліза дала добро і скоренько зібрала дрібнички малюка. Зінаїда була в шoці від того, що відбувається, вона не хотіла залишатися одна з дочкою і її співмешканцем і попросила Діму забрати її до себе теж.

Колишній зять не відмовив, квартира у нього була велика, та й нової дружини він собі ще не знайшов. Так і стали жити разом. Згодом, Зінаїда виселила дочкy зі своєї квартири, та, розлютившись, поїхала зі співмешканцем в якесь інше місто і більше не з’являлася.

Читайте також: На ювілей чоловік сюрприз приготував: “Підійшла до лазні, Оля почула оxи та аxи, дівочий шепіт і чоловіче гарчання”

А потім у Зінаїди з’явилася «нова» дочка: зять познайомився з гарною дівчиною і вирішив одружитися. Зінаїда вже була готова з’їхати до себе, але Діма запропонував інший варіант, на який жінка із задоволенням погодилася. Вони продали дві квартири і купили великий будинок, де стали жити всі разом.

Лєра, нова дружина Діми, стала Зінаїді дочкою, а наpoдилася від цього шлюбу Машенька, яка стала онукою. Адже ось правду кажуть, родичами не обов’язково бути по кpoві, головне, щоб люди були хороші.

Джерело.

You cannot copy content of this page