fbpx

Катька дівка хитра, чоловіками вертить, як сама того хоче. Приїхала в гості до чергового кавалера в базарних чоботях, а поїхала в нових дорогущих. Тепер прикидає, як би їй тепер шубку норкову на соболину оновити

Так от, яка історія сталась з нею нещодавно. Закрутила, значить, наша диво-блондинка черговий роман з досить солідним чоловіком, ну а інші її і не цікавлять то.

якщо коротко, на побачення уже ходили і не раз, у неї вдома вже були. І ось чоловік вирішив запросити її до себе і приготувати стейки власноруч. Прийшла вона, значить, до нього в гості: квартира велика, шикарна, дизайн явно продуманий фахівцями. Уже все до Нового року прикрашено, блимає-світиться. Загалом, краса!

Оглядає вона в квартиру, а тут ще й собачка вибігає: симпатична, біла, пухнаста, прям як з якогось новорічного фільму. Загалом, все так миленько, романтично було. І навіть стейки вдалися. Ну ще б вони на дорогому грилі не вдалися. Залишилася Катька у чоловіка ночувати. На ранок він викликає їй свою робочу машину з водієм, щоб вона додому дісталася з комфортом, а сам на роботу почав збиратися.

І ось уже в передпокої Катька бачить, що її чобітки того … порвані всі. Виявилося, що це біла і пухнаста собачка від душі постаралася. Не сподобалася їй Катька чимось, ось вона вночі її чобітки і подерла. Катька волає: «Чобітки дорогущі порвали! Свавілля! Дев’яності! Це ти у всьому винен! Собаку не виховуєш!».

А чобітки, до слова, зовсім не дорогі. Звичайні, але на вигляд гарні, так. Але Катька ж дівка хитра, ось вона і почала голосити, мовляв, дорогі чоботи порвали, а вона на них півжиття збирала, в усьому собі відмовляла. Ну і сльозу маніпулятивну пустила, щоб уже напевно. Як тільки сльози з’явилися, мужик не витримав, посадив Катьку в машину і повіз її в найдорожчий магазин в нашому місті, щоб купити їй нові чоботи за ціною літака.

Читайте також: – Засунь свої квартири собі сама знаєш куди. Посміхаєшся своїм онукам і робиш вигляд, що рада турботі. Інакше залишишся тут одна-однісінька, брудом і смородом заростати. Якщо ласти склеїш – ніхто і не дізнається. Цього хочеш, лежати до останніх днів насамоті?

А Катька не будь дурепою, ще й туфельки зі знижкою прихопила. Влітку, каже, носити буду. Ходить тепер задоволена, чобітьми модними вихваляється перед усіма подружками, фотки в інстаграмі викладає. І прикидає, як би їй тепер шубку норкову на соболину до Нового року оновити.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!

You cannot copy content of this page