fbpx
Життя

Катя розповіла, що, коли вони сиділи з бабусею в парку, та дістала ножиці і сказала, що їй потрібне пасмо волосся внучки. Тепер у мене мурахи по тiлу від видумок колишньої свекрухи

Скажу чесно, що «мамою» мати чоловіка я ніколи не називала. Не тому, що вона погана, просто дотримуюся думки, що у мене є рідна мама. І для мене в якійсь мірі назвати так чужу маму складно емоційно. Не могла і все.

І як же відносини починають видозмінюватися, якщо «придбані родичі» переходять в статус колишніх?

На свій сором, я відчула полегшення, коли у мене відпала необхідність постійно спілкуватися з матір’ю тепер уже колишнього чоловіка. І, як виявилося, інтуїція мене не обманула, людина вона воістину дивна. Джерело

Декілька разів на рік Ніна Іванівна приїжджає до нас в гості. Точніше живе вона у своєї подруги, а до нас приходить, щоб поспілкуватися з онукою.

Катя ставиться до неї досить тепло, але особливої ​​прихильності немає. Колишній чоловік ніколи особливо не старався, щоб з нашою сім’єю часто спілкувалася його матір’ю. Він не прагнув, а я якось не наполягала.

А раз з дитинства дитина рідко бачила цю бабусю, то і прив’язатися до неї особливо не встигає. Зараз перешкод я ніяких не чиню, нехай спілкуються. Зрештою в моїй дитині тече і її кpов. Так що зустрічі були досить стабільними, правда, рідко довгими.

І ось вчора було одне з таких побачень. Ніна Іванівна прийшла, ми попили чай всi вчотирьох. Я, старша дочка Катя (Ніна Іванівна – її рідна бабуся по батькові), і двоє маленьких – дітки від другого шлюбу.

Потім бабуся зголосилася погуляти з Катею, а я пішла укладати молодших спати і готувати вечерю, скоро повинен був повернутися чоловік з роботи. Другий раз заміжня я вже майже вісім років.

Погуляли вони начебто як завжди. Тільки ось після прогулянки, вже ближче до вечора, я звернула увагу, що у дочки щось дивне з волоссям. Стала розглядати і побачила, що там, де відпущений чубчик, не вистачає пасма волосся.

Спочатку вирішила, що дочка знову щось “натворила” сама, вже таке було, що стригла собі волосся, ще й малечі. Але Катя розповіла, що, коли вони сиділи з бабусею в парку, та дістала ножиці і сказала, що їй потрібне пасмо волосся внучки.

Сказати, що мені це здалося дивним, це не сказати нічого. Чи я вірю дитині? Так. Зазвичай вона відразу зізнається у скоєному. Але і вірити в те, що бабуся це зробила, зіпсувавши перед першим вересня дитині зачіску? Але головне — навіщо?

В голову прийшло тільки одне. Тест ДHК. Не смійтеся, але, надивившись по TV всяких телешоу, і не таке подумаєш.

І все-таки я зважилася запитати в лоб у колишньої свекрухи, чи вона це зробила і з якою метою. З’ясувалося, що я не права. Принаймні, так стверджує Ніна Іванівна. Пасмо вона, дійсно, зрізала. Для чого? На пам’ять.

Це те, що буде надавати їй сил, і нагадувати про єдину внучку, яку вона так рідко бачить. Дивно, сентиментально, незрозуміло? Не знаю, мені б таке в голову не прийшло.

Приїжджайте частіше, немає проблем. Та й прядку можна було взяти не з чубчика, в крайньому разі.

Читайте також: Я дивився на фотографію з гранітної плити, звідки мені посміхалося кохання всього мого життя, яке незбагненним чином врятувало мені життя

У мене, звичайно, є волосся всіх трьох дітей після першої стрижки, я їх зберігаю як талісмани – так само, як і бірки з пoлoгoвого будинку. Але все-таки я не розумію цього вчинку.

А старша сестра так мене і взагалі налякала, сказавши, що може цe пасмо знадобилoся моїй колишній свекрусі не для добрих справ. Однак, через те, що я вірю в мiстику – намагаюся про таке навіть не думати.

Але тепер мені особливо неспокійно. Можливо, хтось із Вас має подібний досвід. Заспокойте мене, будь ласка.

You cannot copy content of this page