fbpx

Казковий період: романтичний січень для цих знаків принесе щось неймовірне та цікаве, а їх лише декілька

Овен

Романтика січня 2022 року виявиться повною мірою для самотніх Овнів. Вони з легкістю заводитимуть нові знайомства, і зможуть покорити серце людини, що торкнулася тонких струн їхньої сутності. Найкращий час для цього – кінець першої декади місяця. Крім того, якийсь час Овни можуть побути натхненником будь-якої компанії і випробувати незвичні для себе відчуття загального поклоніння.

Рак

Романтики Раки у січні не дочекаються. Якимось незбагненним чином вони будуть жити не в такт із настроєм оточуючих людей, псувати всім відчуття свята, засмучуватися та гнівитися на весь світ. Нових зв’язків не виникне. У сім’ях можливі натягнуті стосунки. Не можна сказати, що провокувати напруженість Раки стануть навмисно, швидше за все, просто виявляться «не на тій хвилі».

Терези

В області почуттів січень вийде для Терезів дуже цікавим. Представники в січні будуть чарівні як зовні, так і внутрішньо. Вашої прихильності домагатимуться друзі та представники протилежної статі. Будь-які прохання Терезів сприйматимуться легко і з позначкою «до негайного виконання».

Стрілець

У січні Стрільці почнуть навперебій запрошувати на звані вечори та всілякі розважальні заходи. Цікаво, що навіть якщо вони виявляться нудними, Стрільці все одно знайдуть можливість отримати позитив від участі в них. Казковий настрій не покине цих представників знаку весь місяць. Але треба мати на увазі, що кульмінація подій припаде на період повного місяця.

Риби

Вже в січні Риби різного віку відчують інтерес до себе. У когось моментально запаморочиться голова, захочеться нових пригод, знайомств, квітів та музики. Все це матиме місце в останній декаді січня. У цей час слід очікувати запрошень та перших зізнань.

You cannot copy content of this page