Казок в реальному житті все ж не буває. Покохавши всім серцем знов обпеклaсь

Я молода красива дівчина, в розлученні, є маленька дитина. З колишнім чоловіком розійшлися через його зради. Була величезна порожнеча в душі, перемогти яку мені вдалося з великими труднощами. Зав’язалися нові відносини, пробувши в яких кілька років, мені довелося піти від коханої людини через його інфантильність і небажання будувати сім’ю і жити щасливим життям.

Відразу ж після розставання випадково в барі познайомилася з цікавим чоловіком, який спочатку зацікавив мене як розумний співрозмовник. Розлучений, на кілька років старший за мене. Розлученний був через зради його колишньої дружини. Починати з ним стосунки я не планувала, спілкувалася в своє задоволення, надолужуючи згаяне за стільки років і отримуючи моральне задоволення від його уваги.

Поступово зав’язалися відносини, за півроку я зрозуміла, що полюбила цю людину. Наші відносини для мене були схожі на казку: турботливий, уважний і ніжний чоловік. Поруч з ним я відчувала себе найщасливішою на світі, просто світилася. Дуже приємно було усвідомлювати, що і він отримує задоволення від цих відносин. Для мене наші відносини були такі, де обидва і віддають по максимуму, і отримують удвічі більше.

Але, напевно, казок в реальному житті все ж не буває. З самого початку відносин він розповів, що після розлучення вів досить бурхливий спосіб життя. Я прийняла це, попросила лише бути чесним зі мною під час наших відносин. І ось зовсім недавно спливли жахливі для мене факти: його зради на початку наших стосунків, спілкування з колишньою дружиною, іншими дівчатами. Акаунти на сайтах знайомств. Найбільш прикрим було те, що, за його словами (та й за моїми відчуттями), нам все вистачало, і в сekсуальному житті все було дуже насичено.

Читайте також: Залишив з немовлям на руках. Тепер він інвалід і проситься назад

Ми пройшли через це, я постаралася взяти ситуацію, а він дав обіцянку (ну природно) робити мене щасливою і бути вірним. Причин того, що відбувалося, особливо не пояснював, сказав, що було важко після бурхливого минулого так швидко зупинитися, а тепер він зрозумів, як сильно мене кохає.

Я повірила, переступивши через себе і свою гордість. Ця людина стала дуже дорога мені і моїй дитині. За його словами, ми йому теж. Після тієї ситуації пройшло трохи більше місяця. І тепер я знову підозрюю його. Причому моя параноя стала насправді заважати нашим відносинам. Я постійно перевіряю його ноутбук, так як до телефону доступу не маю. Днями знайшла збережене повідомлення-скріншот про реєстрацію на одному сайті знайомств, на іншому він і зовсім не видаляв сторінку, лише прибрав фото.

Пред’явити я йому, природно, нічого не можу. Звинуватить в параної і буде правий. Мені зараз дуже важко, живу як на пороховій бочці. Я щиро покoхала цю людину, нам дуже добре разом. Впевнена, що його почуття не менш сильні. Як же зрозуміти мотиви його вчинків? Хотілося б розібратися в ситуації і бути щасливою. Я готова боротися за наші відносини.

Джерело