Кельтський гороскоп за датою народження: чого чекати у 2022 році

24 грудня – 20 січня, Тотемна тварина – Білий олень, Дерево – Береза

Новий рік обіцяє бути вдалим для цих людей. Рекомендується розвиватись, удосконалювати свої знання. Доля надаватиме нові можливості. Може знадобитися допомога більш досвідчених людей. Їхні поради не будуть зайвими.

21 січня – 17 лютого, Тотемна тварина – Зелений дракон, Дерево – Горобина

Головна порада року цим людям – навчитися пристосовуватися до обставин. Фортуна підготувала багато сюрпризів. Рекомендується бути готовим до будь-яких поворотів долі.

18 лютого – 17 березня, Тотемна тварина – Морський коник, Дерево – Ясень

Цим людям рекомендується переглянути свою фінансову сферу життя. Не варто зациклюватись на невдачах. Вони мають стати уроком, який не дозволить у майбутньому помилятися. Якщо серйозно ставитися до заробітків, можна буде збільшити свої доходи.

18 березня – 14 квітня, Тотемна тварина – Яструб, Дерево – Вільха

Рівновага – це та тема, на якій рекомендується зосередитися. Рік виявиться активним та повним можливостей. Тому слід ними скористатися. Однак і складнощі на заваді не виключені. Доведеться часто балансувати між роботою та будинком. Для розслаблення слід займатися йогою та медитацією.

15 квітня – 12 травня, Тотемна тварина – Морська змія, Дерево – верба

Не варто довіряти малознайомим людям. Крім того, необхідно уникати ризикованих вкладень. Це може загрожувати негараздами у фінансовій сфері життя. Цим людям потрібно знати, що любов набагато важливіша за гроші. Останні місяці року будуть найактивнішими.

13 травня – 9 червня, Тотемна тварина – Лисиця, Дерево – Глід

Вірні друзі можуть зіграти не останню роль у просуванні кар’єрними сходами. Легко впливатиме на навколишніх людей і отримуватиме від них підтримку, навіть фінансового характеру. Щедрість допоможе зміцнити авторитет. Крім того, пощастить у коханні.

10 червня – 7 липня, Тотемна тварина – Білий кінь, Дерево – Дуб

Сховати голову в пісок у фінансовій сфері життя буде не найуспішнішою тактикою. Іншими словами, важливо розвиватись, удосконалювати свої знання. Для цього варто записатись на курси навчання.

8 липня – 4 серпня, Тотемна тварина – Єдиноріг, Дерево – Клен

Цим людям вдасться виконати свою мрію, чи то просування кар’єрними сходами, чи бажання відвідати якусь країну. Крім того, вдасться завести корисні зв’язки, а також на них чекають нові знайомства. Загалом період обіцяє бути вдалим.

5 серпня – 1 вересня, Тотемна тварина – Лосось, Дерево – Ліщина

У першій половині року Фортуна подарує кохання. Вдасться залучити у своє життя корисних людей завдяки харизмі, товариськості та чесності. В останні місяці можливі подорожі. Вони обіцяють удачу.

2 вересня – 29 вересня, Тотемна тварина – Лебідь, Дерево – Виноградна лоза

У новому періоді вдасться побачити світло наприкінці тунелю. Зміни є неминучими і не потрібно форсувати події. Слід просто довіритися долі. Вона все зробить у кращому вигляді. Друга половинка знайде цих людей найближчим часом. Вдасться стати більш промовистим і навчитися впливати на людей.

30 вересня – 27 жовтня, Тотемна тварина – Метелик, Дерево – Плющ

Кар’єра буде на піку. Фортуна надаватиме багато можливостей, якими важливо скористатися. Багато хто обійме нову посаду, підніметься кар’єрними сходами, заведе корисні зв’язки, познайомиться з впливовими людьми. Рік стане поворотним пунктом у долі.

28 жовтня – 24 листопада, Тотемна тварина – Вовк, Дерево – Очерет

Фортуна надасть багато цікавих можливостей. Особливо це стосується фінансової сфери життя. Вдасться покращити її показники у рази. Додаткові джерела доходу дозволять повернути всі борги та поправити фінансове становище. Це дозволить відчути себе впевненіше.

25 листопада – 23 грудня, Тотемна тварина – Чорний Кінь, Дерево – Бузина

Рік покаже, що тактика ходити навкруги – хибна. Настав час приймати важливі рішення та брати на себе відповідальність. Особливо це стосується першої половини року. Відкладати важливі питання не вдасться. Якщо навчитися знаходити рівновагу у відносинах, то можна буде знайти спокій та щастя. Ймовірно, не вдасться уникнути конфліктів. Проте вони стануть уроком та дозволять рухатися далі.