fbpx

Кімнатні рослини, які відлякують комах краще будь-яких засобів

Часом у будинках можуть оселитися небажані сусіди – комахи. Щоб позбутися їх, вдаються до використання спреїв і різних хімічних речовин. Але тут треба бути уважними, щоб не нашкодити своєму здоров’ю. Ми ж хочемо нагадати про рослини з сильним запахом, які є прекрасним природним засобом проти комах.

Розповімо, як захистити город, сад і будинок природним чином від попелиць, мух, тарганів, комарів і інших небажаних гостей з допомогою поширених і простих рослин. Аромати, які виходять від них, також здатні відлякати таких комах, як мухи, оси, оводи, москіти, попелиці, метелики і мухи. Крім відлякування комах, ці декоративні рослини також корисні для здоров’я.

Герань
Це рослина – ворог номер один для комарів. При цьому герань настільки ж ефективна в декоративному плані, як і електричні лампочки. Яскраво забарвлені квіти, розташовані на балконах і підвіконнях, зроблять будинок дуже красивим і ароматним.

Базилік
У Греції він дуже популярний серед ресторанів і готелів, які використовують його для захисту своїх клієнтів від набридливих комах – для них запах базиліка особливо неприємний. Причому досить поставити на кожному вікні по маленькому горшочку. Його також використовують на кухні, адже він надає специфічний аромат для традиційних страв середземноморської кухні.

Календула
Найкраще її вирощувати на клумбах або на великих терасах. Календула дуже ефективна не тільки проти комарів, але і проти шкідливих комах. Тому вона захищає рослини, культивовані навколо неї. Також відомо про корисні властивості календули для шкіри і шлунка, внаслідок чого вона широко застосовується в косметології і фармації.

Читайте також: Які бувають форми для запікання і як правильно ними користуватися?

Настурція
Це ще один потужний репелент, який допомагає відлякувати мух і москітів. Її красиві квіти також будуть ідеальним прикрасою будинку або саду.

Лаванда
Завдяки своїм властивостям вона часто використовується в кімнатних спреях. Сильний аромат лаванди дуже ефективний проти москітів і мух. Рослину легко вирощувати в горщиках на підвіконні або на балконі, а в саду лаванда стане ідеальною прикрасою клумб і бордюрів.

Котовник котячий (котяча м’ята)
Рослина знаходиться на одну рівні з Цітронеллою і діє в 10 разів ефективніше, ніж хімічні елементи. Він невибагливий у догляді, але з ним треба поводитися з обережністю і берегти його від протягів.

Джерело.

You cannot copy content of this page