fbpx

Кінець ретроградного Меркурія 18 жовтня: чого очікувати кожному зі знаків Зодіаку

Сьогодні відбудеться довгоочікуване рятування від останньої в 2021 році ретроградності Меркурія. Це сприятливий день, який знаменує початок не менш сприятливого періоду для кожного з нас. Астрологи розповіли, що конкретно нас чекає.

Енергетика Меркурія дуже сильна. Ця планета є однією з найважливіших в гороскопі. Останній період її ретроградності підійшов до кінця, а це означає, що нас чекають приємні зміни.

Знаки стихії Вогню: Овен, Лев, Стрілець

Людям цих трьох Знаків прямий рух Меркурія обіцяє багато удачі в спілкуванні і в любові. У Овнів, Левів і Стрільців налагодяться стосунки з коханою людиною, з друзями, родичами. Всі проблеми залишаться у минулому, почнеться сприятливий період для формування нових стосунків.

Багато представників цих Знаків в першій половині осені могли стати більш замкнутими і нелюдимими. Ця тяга до самоти і смутку пройде вже 18 числа. Згідно з прогнозами решта жовтня стане часом приємних знайомств.

Знаки стихії Землі: Телець, Діва, Козеріг

Для цих людей прогнози на найближче майбутнє досить райдужні. Меркурій наділить представників Земний стихії цілеспрямованістю, кмітливістю і ясністю розуму. 18 жовтня і в найближчі кілька тиждень після цього дня настане сприятливий час для прийняття важливих рішень, підписання контрактів, паперів, рішення дилем.

Козероги, Діви і Тельці можуть значно посилити вплив Меркурія. Для цього астрологи радять їм зробити прибирання в будинку, а також навести порядок на робочому місці, в автомобілі. Також не зайвим буде позбутися від інформаційного сміття – непотрібних контактів в соціальних мережах, спаму і зайвих файлів на комп’ютері і в телефоні.

Знаки стихії Повітря: Близнюки, Терези, Водолій

Представникам Повітряної стихії буде найбільше везти в сфері фінансів. Меркурій зробить так, що ці люди зможуть підвищити свої доходи. Також планета допоможе їм знайти нові джерела натхнення. Мотивації в кінці осені, швидше за все, теж додасться.

Меркурій посприяє позбавленню від боргів, вкаже вірний шлях в роботі і бізнесі. Також у цих людей з’явиться більше творчого потенціалу. Складні завдання будуть вирішуватися набагато простіше, так як генерація ідей буде відбуватися на більш високому рівні.

Знаки стихії Води: Рак, Скорпіон, Риби

У цих людей Меркурій забере страхи, комплекси і невпевненість. Якщо у них були якісь проблеми з самооцінкою, то з 18 жовтня вони почнуть іти геть. Настане час легкості і оптимізму.

У житті Раків, Скорпіонів і Риб стане менше плутанини, менше хаосу і непередбачених проблем – як дрібних, так і великих. До кінця 2021 року ці особи будуть максимально продуктивними і динамічними.

You cannot copy content of this page