Кінець ретроградного Меркурія 4 лютого: що нас чекає в найближчому майбутньому

4 лютого відбудеться найважливіша астрологічна подія лютого — Меркурій позбудиться від ретроградності. Це дуже сприятливий день, коли наше життя почне змінюватися на краще.

Меркурій рухатиметься у правильному напрямку до 9 травня включно. Цей період можна назвати золотим часом для роботи, фінансової активності та отримання нових знань. Намагайтеся в цей час позбавлятися почуттів та емоцій, які руйнують здоров’я та удачу. Нам буде потрібно багато енергії та сил для того, щоб стати успішнішим, продуктивнішим.

Фінансова та робоча сфери

Головні зміни, само собою, настануть у сферах роботи та фінансів. Меркурій – планета, яка розповідає інформаційними потоками, тому погляд на життя у більшості з нас стане більш зрозумілим, більш тверезим і чітким. Всі страхи підуть геть, розплющуться очі на деякі важливі речі.

З 4 лютого розпочнеться сприятливий час. У ці три місяці набагато простіше займатиметься бізнесом, відкриватиме нові проекти, просуватиме свої ідеї, шукатиме нові захоплення.

Великий успіх чекає на всіх, хто займається роботою, пов’язаною з постійним спілкуванням. Найудачливішими будуть адвокати, консультанти, психологи, вчителі та викладачі в університетах.

Якщо у недавньому минулому у вашому житті відбувалося щось украй важливе, то з 4 лютого ці зміни заграють новими фарбами. Неприємності з великою ймовірністю перетворяться на позитивні зміни. Навіть у найнесприятливіших подіях минулого можна буде розглянути щось оптимістичне.

Люди стануть мудрішими. Особливо це стосується тих, хто не кидає спроби стати кращими. Після позбавлення Меркурія від ретроградності астрологи радять усім нам не лінуватися. Іншого такого сприятливого часу для реалізації планів швидше за все не буде до кінця року.

Кохання та спілкування з 4 лютого

Прямий рух Меркурія вкрай благотворно впливатиме на бажання людей спілкуватися, будувати стосунки, підтримувати одне одного. Це буде час доброти, чесності та відкритості.

Само собою, Меркурій не зможе змінити всіх на краще, тому не довіряйте людям сліпо. Якщо хтось доведе вам свою відданість і чесність, тримайтеся за цю людину міцніше. З нею вам вдасться підкорити будь-які вершини або просто насолодитися приємним спілкуванням.

Особливо сприятливою сфера кохання та дружби стане з 14 числа, коли Меркурій перейде у знак Водолія. Це буде дуже позитивний час, коли будь-які непорозуміння між людьми остаточно зникнуть.