fbpx

Кінець ретроградного руху Урана 18 січня: що зміниться на краще

18 січня відбудеться дуже важлива астрологічна подія. Уран перестане бути ретроградним. Це відкриє перед нами багато дверей і допоможе змінити життя на краще.

18 січня входить до днів сили січня. Це справді дуже сприятливий час, оскільки Уран дуже довгий час перебуває у ретроградному статусі. За багато місяців планета встигла накопичити в собі багато негативної енергії, але цього вівторка вона разом зникне. Почнеться період позитивних змін, головні з яких можуть статися 18 числа.

Оновиться наша енергетика

Все найгірше швидко піде. Йдеться про образи, ненависть, негатив. Усі погані спогади залишаться у минулому. Звісно, ​​однієї енергії Урана тут буде недостатньо. Прийде докласти частину зусиль і зі свого боку. Займайтеся приємними справами та не бійтеся розважатися, спілкуватися з цікавими людьми.

Якщо у вас були сумніви та негативні думки, вони, швидше за все, підуть геть. З’явиться бажання зробити щось хороше. Оскільки це бажання буде властиво багатьом, можна чекати загальної радості та сплеску позитиву.

Вийде поставити нові цілі

Уран – планета майбутнього, а не минулого, тому у багатьох людей вдасться поставити перед собою нові цілі, знайти мотивацію, жагу до улюбленої справи, впевненість у собі.

Настає воістину сприятливий час, а сам день початку прямого руху планети можна вважати ідеальним для нових починань. Наша продуктивність суттєво підвищиться, причому не лише в інтелектуальному, а й у фізичному плані.

Підуть комплекси

Якщо ви самі себе накручували або хтось із вашого оточення намагався знищити вашу впевненість у собі, 18 січня разом із сприятливою енергетикою Урану підуть усі страхи.

Якщо ви сумнівалися, що вам вдасться подолати труднощі, ці сумніви теж зникнуть. Ця планета дасть нам віру в краще і не допоможе просто знайти її, а вкаже нам на причини того, чому саме варто повірити в себе.

З’явиться більше успіху

Можна буде сподіватися, що у важких ситуаціях все вирішиться само собою. 18 числа Уран допоможе нам вийти сухими з води, вирішити всі проблеми та стати щасливішими. Планета надаватиме нам допомогу як у дрібницях, так і в чомусь дуже важливому.

Тим не менш, це не привід ризикувати і влазити в авантюри фінансового характеру. Уран не любить людську безрозсудність. Йому подобається допомагати тим, хто не зловживає його допомогою та прихильністю.

You cannot copy content of this page