Кінець ретроградного Юпітера: 5 знаків Зодіаку, які знайдуть щастя до кінця 2020 року

Енергетика Юпітера – найважча, адже сама ця планета має величезну масу і розміри. Останні кілька місяців були вкрай непростими для більшості людей, але з 13 вересня все почне змінюватися на краще. Особливо позитивними наступні кілька місяців будуть для представників п’яти знаків Зодіаку.

Близнюки

Юпітер – це планета, яка відповідає за соціальні зв’язки, вміння людей знаходити точки дотику. З 14 травня по 13 вересня Юпітер був ретроградним і ставив потужний блок на вміння Близнюків завоювати довіру оточуючих. З 14 вересня Близнюкам почне щастити в справах, пов’язаних зі спілкуванням і знайомствами. Більше не доведеться зі шкіри геть лізти заради того, щоб довести комусь свою відданість.

Цілком ймовірно, що все перевернеться з ніг на голову. Тепер навколишні почнуть боротися за увагу Близнюків. Це означає, що в любовній сфері удача посміхнеться тим, хто знаходиться в пошуках. Також пощастить представникам цього Знака, які знаходяться в пошуках нової роботи. Адаптуватися до нових умов цієї осені і взимку буде набагато простіше.

Лев

Юпітер є одним з головних покровителів Левів, тому закінчення його ретроградності дуже позитивно позначиться на настрої цих людей. Починаючи з 14 вересня у Левів буде набагато більше можливостей в різних сферах життя, тому що до них повернеться самовладання і посилиться інтуїція.

Юпітер посприяє розширенню можливостей в більшості сфер життя. Це означає, що багато справ почнуть розвиватися в потрібному напрямку самі собою. Леви зможуть також заробити більше авторитету, але для цього потрібно буде частіше протягувати руку допомоги близьким, колегам і друзям. Юпітер допоможе Левам не втрачати впевненість навіть у найбільш непрості хвилини.

Скорпіон

У Скорпіонів з середини вересня очікується різкий стрибок фінансової удачі, прогрес в бізнесі і в роботі. Юпітер подарує цим людям багато сил і допоможе зосередитися на найголовнішому. Астрологи радять цим людям уважно стежити за знаками Всесвіту, що попереджають про швидкий прибуток.

В любовній сфері Скорпіонів чекає період тепла і доброти. Знаходити спільну мову з близькими буде набагато простіше. Можна буде знайти щастя в сімейному житті, знайти другу половинку, перевести відносини на новий рівень. Найголовніше – проявляти щирість і слідувати за внутрішнім голосом.

Стрілець

Стрільцям з 14 вересня почне щастити в плануванні справ. Юпітер – планета, яка керує думками людей про їхнє майбутнє, так що представники даного Знака зможуть забути про минулі помилки і сфокусуватися на чомусь позитивному. Не виключено, що вже у вересні Юпітер допоможе їм знайти натхнення і поставити перед собою нові амбітні цілі і завдання.

Всі чутки, які розпускали про Стрільців в період ретроградності Юпітера, нарешті вдасться спростувати, вони перетворяться в порожній звук. Відновиться справедливість, а у самих Стрільців з’явиться можливість істотно просунутися в прагненні до мрії. З’явиться відчуття легкості, підуть геть сумніви і скептицизм. Можливо, це відбудеться не відразу, але поступово страхи кануть в лету.

Риби

Для Риб найближчі півроку стануть часом звільнення від негативних емоцій і спогадів. Розпочнеться плідний період, в який сміливо можна буде фокусуватися на кількох завданнях одночасно. Астрологи відзначають, що будь-яка мета буде виправдовувати засоби її досягнення. Це означає, що потрібно буде робити все можливе заради улюбленої справи.

Це буде період духовного просвітлення. Астрологи рекомендують Рибам не піддаватися спокусам, більше часу проводити в спробах досягти гармонії і поділитися цим станом з близькими і друзями. У ці півроку непоступливість і агресія оточуючих знизяться до нуля.