Кінець ретроградної Венери 25 червня: 5 знаків Зодіаку, які будуть щасливі в любові

Найважливішою подією червня буде поворот Венери: 25 числа планета повернеться до прямого руху. Це означає, що всі сфери життя, які символічно пов’язані з Венерою, виявляться в стадії перегляду, в стані нестабільності і змін.

У психологічному плані люди отримають шанс звільнитися від потоку негативних впливів і установок, які керують їх долею, і зрозуміти, що саме являє для них важливість в житті. Можна сказати, що Венера дасть можливість осмислити те, що знаходиться на периферії свідомості, і, як наслідок, отримати новий погляд на звичні речі.

5 щасливчиків червня

Телець. Кінець ретроградного руху Венери принесе Тельцям помітну легкість, адже спадуть багато блоків свідомості і стримуючі фактори. Однак відчувши уявне полегшення, не варто дозволяти емоціям бігти попереду вас: є ризики потрапити в неприємні ситуації. Негативних подій вдасться уникнути, якщо реагувати на те, що відбувається виважено і вдумливо, а рішення приймати на холодну голову.

Терези. Представників цього Знака чекає хаос. Коли Венера повернеться до прямого руху, події почнуть складатися неоднозначно, але саме завдяки цьому Терези зможуть вийти на пряму дорогу. Астрологи пропонують менше мріяти про майбутнє і частіше аналізувати минуле – багато з того, що сталося з 13 травня по 25 червня, зажадає ґрунтовного аналізу.

Завдяки цьому з різних варіантів вийде вибрати єдиний правильний. Астрологи радять звернути увагу на містичний бік життя. Він може дати чимало корисних підказок. Ворожіння на любов зараз будуть особливо точні.

Риби. Венера покине ретро-фазу і активізує емоційність, поспішність і вразливість. Саме з цими рисами астрологи радять боротися всіма відомими способами. Не варто дивитися на свої невдачі, як на щось безпросвітне і шукати винних, тому що Венера підводить до чогось більшого і дуже важливого. За словами астрологів, 25 червня прийдуть відповіді на давно поставлені запитання, а події минулого зберуться в повну картину. Для Риб це буде шанс навести порядок у всьому: як у власних думках, так і у власній долі.

Близнюки. Користь від Венери в найбільшій мірі зможуть отримати Близнюки. Представники цього Знака будуть користуватися особливою прихильністю планети, яка принесе їм відлуння минулого, щоб вони змогли виправити раніше допущені помилки, а потім з чистою совістю піти далі. Духовні пошуки 25 червня увінчаються успіхом: вийде не тільки виправити минуле, але і змінити сьогодення, розширити можливості і знайти своє щастя в житті.

Рак. Ретроградація Венери довгий час провокувала труднощі в особистому житті представників Рака, але зараз напруга спаде, якщо попрацювати над собою і своїми відносинами. Єдине, про що попереджають астрологи, – варто обережно поставитися до відновлення стосунків з колишніми. Небажано повертатися в минулі стосунки, особливо якщо вони приносили лише біль і розчарування. Краще скористатися цим часом, щоб остаточно поставити в них крапку і піти вперед.

Вплив Венери на інші Знаки Зодіаку

Левів, Стрільців, Козерогів і Водоліїв 25 червня можуть відвідати невпевненість в собі, сумніви або, навпаки, необгрунтована самовпевненість. Залучити щастя в своє життя в такий день буде нелегко, адже Венера змусить покататися на емоційних віражах. Якщо Леви, Стрільці, Козероги і Водолії будуть готові зіграти за всіма правилами Всесвіту, то планета відповість заступництвом, подарувавши можливість зробити життя кращим, а себе і близьку людину – щасливішими.

Найважче доведеться Овнам, Дівам і Скорпіонам. Повернення антагоніста до прямого руху обіцяє наплив негативних емоцій, який накриє і поведе в протилежний від щастя бік. Астрологи рекомендують не поспішати з прийняттям рішень 25 червня, не покладатися на інтуїцію, а використовувати минулий досвід і поради досвідченіших людей.

Зміна енергетики не створить кризові ситуації, але зажадає перегляду минулих вчинків і рішень, а також детального аналізу подій. Важливо розпорядитися отриманою енергією з розумом. Постарайтеся направити свої сили в творче русло. Якщо Венера залишиться вами задоволена, вона віддячить вам ще більшим енергетичним зарядом.